CocoChoco

Gobli ✂ CocoChoco - Kosmetyki Do Keratynowego Prostowania Włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg szalenie popularny i niezwykle skuteczny. Jedną z wiodących marek słynącą z jakości swoich produktów jest firma CocoChoco, która ma niezwykle dobre opinie wśród klientek, które stosowały kosmetyki tej marki. Sprawdź produkty zarówno do przeprowadzenia keratynowego prostowania, jak i szampony i odżywki, które wzmocnią Twoje włosy po zabiegu.

CocoChoco

Aktywne filtry

CocoChoco.

Gobli ✂ CocoChoco - Kosmetyki Do Keratynowego Prostowania Włosów

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg szalenie popularny i niezwykle skuteczny. Jedną z wiodących marek słynącą z jakości swoich produktów jest firma CocoChoco, która ma niezwykle dobre opinie wśród klientek, które stosowały kosmetyki tej marki. Sprawdź produkty zarówno do przeprowadzenia keratynowego prostowania, jak i szampony i odżywki, które wzmocnią Twoje włosy po zabiegu.

Co to CocoChoco?

CocoChoco Professional to znana w wielu krajach marka specjalizująca się w produkcji keratyny do włosów oraz szerokiej gamy produktów do kompleksowej pielęgnacji pasm, które w swoim składzie zawierają właśnie keratynę.

Dla kogo?

Jeśli zależy Ci na godnych zaufania i gwarantujących najwyższą jakość kosmetykach do intensywnej, kompleksowej i profesjonalnej pielęgnacji włosów metodą keratynową, to koniecznie wypróbuj produkty marki CocoChoco.

Jakie kosmetyki znajdziesz w ofercie CocoChoco?

W ofercie CocoChoco znajdziesz produkty do przeprowadzenia keratynowego prostowania włosów oraz do codziennego stosowania po wykonaniu zabiegu, a także do ich odbudowy i intensywnej regeneracji. Szeroka gama produktów zapewni Ci kompleksową pielęgnację i zadba o kondycję i witalność Twoich pasm.

Jak działają produkty CocoChoco?

Marka CocoChoco łączy w sobie niezwykłą skuteczność działania wraz z delikatnością i dbałością o kondycję włosów. Stosowanie kosmetyków tego producenta zapewnia:

    •  skuteczność działania – intensywną odbudowę i natychmiastową regenerację włosów;

    • delikatność działania – kosmetyki zawierają bogactwo składników naturalnego pochodzenia doskonale skomponowanych ze sobą, m.in. ekstrakt z kakaowca;

    • maksymalizacja efektu – gwarancja intensywnej odbudowy włosów po wykonaniu zabiegu keratynowego prostowania.

Kosmetyki CocoChoco wzmacniają pasma, dodają im objętości, zapewniają wygładzenie, odbudowują zniszczoną strukturę włosa i uzupełniają ubytki, a także chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Flagowymi produktami marki CocoChoco są kosmetyki do keratynowego prostowania włosów oraz do ich pielęgnacji już po wykonanym zabiegu. Formuła produktów opiera się na naturalnej proteinowej keratynie o właściwościach odbudowujących, odnawiających i odżywiających pasma. Jest ona bogata w ekstrakt z kakaowca, który aktywuje działanie keratyny w strukturze włosa. Przy użyciu wysokiej temperatury keratyna jest dosłownie wprasowywana w jego wnętrze. Dzięki temu składniki mogą wniknąć głęboko do włókien, co sprawia, że struktura włosa staje się jednolita na całej długości, a ubytki wypełnione.

    • CocoChoco Oryginal keratyna do zabiegu prostowania włosów

    • CocoChoco Gold keratyna premium do zabiegu prostowania włosów

    • CocoChoco Pure treatment do zabiegu keratynowego prostowania włosów

W ofercie CocoChoco Professional oprócz intensywnie odbudowującej keratyny znajdziesz także całą gamę regeneracyjnych kosmetyków, przeznaczonych do stosowania zarówno przed, jak i po zabiegu prostowania pasm, w celu podtrzymania efektu gładkich jak tafla wody włosów:

    • szampony po keratynowym prostowaniu, np. CocoChoco Szampon bez SLS po keratynowym prostowaniu;

    • szampony oczyszczające, stosowane przed zabiegiem keratynowego prostowania, przygotowujące włosy na efektywne przyjęcie keratyny np. CocoChoco Clarifying szampon do zabiegu brazylijskiego prostowania włosów

    • maski o działaniu naprawczym i regenerującym, np. CocoChoco Keratin Repair maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych;

    • odżywki bez formaldehydu podtrzymujące efekt po zabiegu, np. CocoChoco Hair Conditioner odżywka bez formaldehydu i o niskim pH.

Po wykonaniu kuracji odbudowująco-prostującej warto regularnie stosować produkty CocoChoco, których szeroki wybór znajdziesz w naszym sklepie.

Gdzie kupisz produkty do włosów CocoChoco?

Wszystkie najlepsze produkty marki CocoChoco, w doskonałych cenach, znajdziesz oczywiście w drogerii Gobli.

Kiedy najlepiej używać kosmetyków CocoChoco?

Kosmetyki do włosów marki CocoChoco świetnie sprawdzą się zarówno do samego zabiegu keratynowego prostowania włosów, jak i do profesjonalnej pielęgnacji już po nim, co pozwoli na wydłużenie efektu uzyskanego podczas zabiegu. Jeśli chcesz cieszyć się odżywionymi, nawilżonymi, gładkimi i lśniącymi jak tafla wody pasmami, koniecznie sięgnij po produkty tej marki.

Dlaczego polecamy?

Produkty do włosów marki CocoChoco to profesjonalne kosmetyki, które zapewnią Ci efekt idealnie gładkich, prostych i lśniących włosów. Dzięki ich stosowaniu zapomnisz o częstym używaniu prostownicy i puszących się, elektryzujących, niesfornych kosmykach.