CocoChoco

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg szalenie popularny i niezwykle skuteczny. Jedną z wiodących marek słynącą z jakości swoich produktów jest firma CocoChoco.

CocoChoco

Jak samodzielnie wyprostować włosy?


Prostowanie włosów, zwłaszcza takie, które wykonujemy samodzielnie w domu, może prowadzić do wyniszczenia kosmyków. Wysoka temperatura sprawia, że pukle stają się przesuszone i łamliwe, a ich komórki zdegenerowane. Na szczęście nie musi tak być. Wystarczy tylko nauczyć się, jak prawidłowo prostować włosy i czym je odżywiać, aby efekt był trwały, a włosy miękkie i lśniące.


Prostowanie włosów prostownicą – jak to zrobić?


Nowoczesne prostownice wykonywane są z wysokiej jakości z płytkami ceramicznymi, które nie uszkadzają włosów w tak dużym stopniu, jak stare powłoki. Mimo tego wciąż należy odpowiednio przygotować włosy do prostowania.


Najlepiej prostować włosy czyste, jednak trzeba pamiętać, aby po ich umyciu zastosować nawilżającą odżywkę, która nawilży i wzmocni pasma, zapewniając im ochronę przed wysoką temperaturą.


Niektóre prostownice mają funkcje prostowania na mokro, w takim przypadku możemy przystąpić do zabiegu bezpośrednio po myciu. Większość urządzeń jednak nie posiada takiej opcji i wtedy musimy pamiętać, aby włosy przed prostowaniem dokładnie wysuszyć. Zastosowanie wysokiej temperatury na wilgotne kosmyki może skończyć się uszkodzeniem włosów.


Prostowanie najlepiej wykonywać, dzieląc włosy na cienkie pasma i każde z nich przejeżdżać powoli prostownicą od nasady aż po końcówki.


Jak prostować włosy bez prostownicy? Skorzystaj z keratyny!


Innym sposobem na skuteczne wyprostowanie włosów bez konieczności narażania ich na wysoką temperaturę, jest prostowanie keratyną. Taki zabieg nie tyle polega na samym prostowaniu włosów, ile na głębokim nawilżeniu kosmyków, ich odżywieniu i wygładzeniu. Wyprostowanie skrętów stanowi właściwie efekt uboczny, aczkolwiek może wytrzymać nawet do 6 miesięcy. Prostowanie keratyną jest na tyle korzystne, że zamiast włosy wysuszać, zapewnia im witalność i odbudowę zniszczonych komórek, chroniąc je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, zapobiegając puszeniu się i elektryzowaniu.


Jaką keratynę wybrać do prostowania włosów?


Kluczem do skutecznego prostowania bez prostownicy jest dobór samej keratyny. W czołówce najlepszych znajdują się produkty firmy CocoChoco, która tworzy kosmetyki idealne do samodzielnych zabiegów prostowania keratynowego. Marka wykorzystuje najwyższej jakości keratynę, która zapewnia wyjątkowy blask oraz odporność na wszelkie zmiany pogodowe. Dzięki temu efekt będzie jeszcze trwalszy, niezależnie od warunków atmosferycznych. Produkty takie jak keratyna premium Gold dogłębnie penetrują włókna włosowe, sprawiając, że wszelkie uszkodzenia zostają zredukowane, a włosy stają się mocniejsze i bardziej elastyczne.


Keratyna CocoChoco to produkt, który sprawdzi się do każdego rodzaju włosów. Co więcej, oprócz efektu odżywienia i nawilżenia, włosy będą perfekcyjnie wyprostowanie i gładkie, a rezultat może utrzymać się przez kilka miesięcy.


Marka CocoChoco znana jest wśród wielu profesjonalnych stylistów, którzy wybierają jej produkty do wykonywania zabiegów prostowania. Firma w swoim asortymencie udostępnia również kosmetyki, mające na celu przygotowanie włosów do zabiegu oraz pielęgnację po jej wykonaniu. Wszystkie panie, które chcą prostować włosy samodzielnie w domu, również mogą skorzystać z oferty sprawdzonego producenta.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem