Encanto

Encanto to brazylijska marka, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do keratynowego prostowania włosów. Proste włosy to marzenie wielu kobiet, które może się ziścić

Encanto do Brasil

Moda na idealnie proste włosy zagościła na dobre w świecie show-biznesu za sprawą popularnej, Hollywoodzkiej aktorki Jenifer A.. Aktorka może pochwalić się gładkimi, prostymi włosami do ramion, które rzadko kiedy decyduje się upinać w eleganckie fryzury. Ten bardzo naturalny, dziewczęcy look stał się obiektem pożądania kobiet na całym świecie. Przez długi czas panie wybierały prostowanie włosów w domowym zaciszu przy użyciu podręcznej prostownicy. Zabieg taki wystawiał jednak kondycję włosów na próbę i powodował ich osłabienie, odwodnienie, a w efekcie pogorszenie ich stanu. Marka Encanto znalazła na to idealne rozwiązanie. Dzięki trwałemu, keratynowemu zabiegowi prostowania włosów, już nie musisz martwić się o kondycję swoich pasm. W wyniku kuracji Twoje włosy staną się idealnie gładkie, proste, a przy tym odżywione i lśniące. Zabieg nie obciąża pasm i nie osłabia ich kondycji. Stanowi znakomitą propozycję dla kobiet, które od zawsze marzyły o idealnie prostych włosach.

 

Encanto to brazylijska marka, która skupiła się na produkcji kosmetyków do keratynowego prostowania włosów. Zabieg keratynowego prostowania cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, by trend ten miał się zatrzymać. Proste włosy to marzenie wielu kobiet, które już dzisiaj może się ziścić. Dzięki specjalistycznym preparatom Encanto Do Brasil, możemy cieszyć się idealnie gładkimi pasmami bez pogarszania kondycji włosów. Keratynowe prostowanie ma jeszcze jedną zaletę – zabieg w zależności od indywidualnych predyspozycji utrzymuje się na włosach 2-3 miesięcy. Nie musimy w tym czasie zaprzątać sobie głowy codzienną stylizacją fryzury – nasze włosy wyglądają bowiem przez cały ten czas doskonale. Są gładkie, jedwabiście miękkie w dotyku, rozświetlone głębokim blaskiem.

 

Zabieg keratynowego prostowania opiera się na dostarczeniu pasmom wysokiej zawartości keratyny. Składnik ten jest naturalnym elementem budulcowym włosów. Jego niedobory prowadzą do osłabienia kondycji pasm. Dostarczając włosom keratynę w czystej postaci, wspomagamy włosy w procesie odbudowy, wzmacniamy je i powodujemy, że stają się one bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. W czasie keratynowego prostowania włosów, keratyna nie wnika do wnętrza włosa, ale szczelnie otula każdy włos z osobna, tworząc na jego powierzchni płaszcz ochronny – efektem tego działania jest głębokie wygładzenie pasm i zredukowanie efektu puszenia się włosów. W rezultacie włosy stają się gładkie, delikatne i lśniące. W odróżnieniu od trwałego prostowania włosów, które zrywa wiązania dwusiarczkowe, obciąża włosy i może pogarszać ich kondycję, zabiegi Encanto mogą być wykonywane na wszystkich rodzajach włosów – również tych, w niedalekiej przeszłości poddawanych agresywnym zabiegom rozjaśniania, czy radykalnej zmiany koloru.

 

W ofercie marki znajdziemy zarówno zestawy do przeprowadzenia profesjonalnego zabiegu keratynowego prostowania włosów, jak i kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów po zabiegu. Kosmetyki nie zawierają soli, siarczanów, ani parabenów. Ich prosty, naturalny skład sprzyja głębokiemu odżywieniu pasm. Formuła bogata w witaminy i składniki mineralne nawilża i wygładza pasma, zapobiegając skręcaniu i puszeniu się włosów przez długi czas. Z Encanto możesz cieszyć się idealną fryzurą każdego dnia, bez konieczności martwienia się o kondycję włosów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem