ENCANTO DO BRASIL Treatment keratyna do prostowania włosów 100 ml

Encanto Do Brasil Treatment - keratyna do prostowania włosów, 100ml

Keratynowe prostowanie Encanto zapewni efekt trwający do 5 miesięcy. Zabieg może być przeprowadzony na każdym rodzaju włosów.

29,95 zł

(29,95 zł za 100ml)

Chwilowo brak

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


 • (1)
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Zestaw Encanto do Brasil Keratin Treatment pozwoli Ci bezpiecznie przeprowadzić zabieg keratynowy nawet w domu. Efekt w postaci prostych, gładkich i lśniących włosów będzie się utrzymywać do miesięcy. Zabieg Encanto wykorzystuje keratynę – białko będące jednym z podstawowych budulców włosa, od którego zależy jego kształt. Pod wpływem rozgrzanej prostownicy keratyna wprasowywana jest w strukturę włókien włosowych, wygładza je i odbudowuje, nie naruszając przy tym mostków dwusiarczkowych, odpowiadających za sprężystość i odporność.

Trwałość zależna jest od rodzaju włosów oraz ilości innych zabiegów chemicznych (typu koloryzacja bądź rozjaśnianie włosów) wykonanych po terapii ENCANTO. Trwałość efektów zabiegu widoczna od 2 do 4 miesięcy.

Po zabiegu nie ma ograniczeń dotyczących mycia włosów. Uwagi:
 • Keratynowe prostowanie Encanto nadaje się do każdego typu włosów, w tym suchych i zniszczonych, którym przywróci zdrowy wygląd i wzmocni je, a także mocno kręconych.
 • Jeżeli farbujesz włosy, zaplanuj zabiegi tak, aby koloryzację przeprowadzić nie później niż dwa tygodnie przed i nie wcześniej niż dwa tygodnie po keratynowym prostowaniu.
 • Strzyżenie z kolei zaplanuj po zabiegu.
 • Od farbowania i innych zabiegów oraz stanu wyjściowego włosów może zależeć trwałość efektów. W indywidualnych przypadkach mogą one utrzymywać się krócej.
 • Powtórzyć zabieg możesz kiedy chcesz, zalecany czas to 4-5 miesięcy.
 • Zanim wykonasz keratynowe prostowanie, zrób próbę uczuleniową z fluidem prostującym Encanto Straightening Treatment – tak jak przed farbowaniem nałóż niewielką ilość na fragment skóry i obserwuj, czy pojawi się zaczerwienienie. Chociaż podczas zabiegu produkt nie powinien mieć kontaktu ze skórą, to jednak jeśli masz skłonność do uczuleń, podrażnić mogą opary. Z tego względu ważna jest dobra wentylacja pomieszczenia, by uniknąć podrażnienia skóry i oczu.
 • Nie wykonuj zabiegu w ciąży ani podczas karmienia piersią.
Marka
Encanto Do Brasil
Opakowanie
butelka
Przeznaczenie
do włosów

Water (Aqua), Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium-7 Guar Hydroxypropyltrimonium, Hydrolyzed Silk, Wheat Oligosaccharides, Cherry Bark Extract, Camomile Extract, Neutral Henna Extract, Sage Oil, Tangerine Oil, Geranium Oil, Fragrance, PEG-12 Dimethicone, Amino Acid, Cyclohexenecarbox-Aldehyde, Henel Extract.

Jeżeli wykonujesz keratynowe prostowanie Encanto w domu, poproś kogoś o pomoc, aby precyzyjnie wyprostować wszystkie pasma na całej długości.

Należy przeprowadzać zabieg w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją:

 1. Przygotuj rękawiczki i maseczkę, a także grzebień i prostownicę. Temperatura potrzebna do przeprowadzenia keratynowego prostowania to 215-230°C. 2.Umyj włosy szamponem Encanto Claryfying Shampoo. Powtórz tę czynność 2 lub 3 razy, aby usunąć dokładnie wszystkie zanieczyszczenia i pozostałości kosmetyków.
 2. Osusz włosy ręcznikiem.
 3. Wstrząśnij butelkę Encanto Straightening Treatment i potrzebną ilość preparatu wyciśnij do miseczki.
 4. Podziel włosy na bardzo małe partie i rozprowadzaj produkt pędzelkiem, zachowując około 1-2 cm odległości od skóry głowy.
 5. Po nałożeniu na całe włosy pozostaw na około 15 minut w temperaturze pokojowej.
 6. Następnie wysusz włosy suszarką. Kiedy są już suche, po każdym paśmie przejedź rozgrzaną prostownicą około 6-7 razy. Odczekaj 30 minut.
 7. Umyj włosy szamponem Encanto Claryfying Shampoo.
 8. Osusz je ręcznikiem i nałóż precyzyjnie, dzieląc włosy na pasma i aplikując z pomocą pędzelka, odżywkę Encanto Post-Treatment Conditioner. Ponownie unikaj kontaktu produktu ze skórą głowy.
 9. Po 15 minutach spłucz wodą, tak, aby połowa odżywki pozostała na włosach. Ponownie wysusz włosy suszarką, a następnie po każdym paśmie przejedź kilkukrotnie prostownicą.
Ocena:
2017-08-25

Bardzo polecam już drugi raz zamawiałam keratynę , szybka przesyłka paczuszka dobrze zapakowana , szybki kontakt:)


  Napisz swoją opinię

  Encanto Do Brasil Treatment - keratyna do prostowania włosów, 100ml

  Gobli poleca: