Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Program Partnerski jest obsługiwany przez webePartners, dedykowaną sieć afiliacyjną dla e-commerce. WebePartners dostarcza zaplecze techniczne dla programu oraz darmowe narzędzia afiliacyjne dla wydawców.

Prowizja za polecenia oznacza, że od każdej pozytywnie zakończonej sprzedaży w naszym sklepie, która dojdzie do skutku z Twojego polecenia poprzez link afiliacyjny, otrzymasz od nas 7,00 % wartości tej transakcji.

Nie. Dostęp do programu partnerskiego Gobli.pl i narzędzi afiliacyjnych jest zawsze darmowy.

Nie. Wydawcą może zostać każdy, kto chce zarabiać na polecaniu naszych produktów w ramach programu partnerskiego.

Tak. Dzięki linkom afiliacyjnym możesz polecać nasze produkty w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram, Youtube, Pinterest itp.). Możesz również polecać wśród znajomych mailem lub poprzez komunikatory typu Messenger czy WhatsApp.

Nie. Nie jesteś w żaden sposób zobligowany do prowadzenia konkretnych działań. Sam decydujesz, kiedy działasz, które produkty będziesz polecać i z jakich narzędzi afiliacyjnych korzystać.

Zawsze możesz odezwać się bezpośrednio do naszej managerki – katarzyna.gryzka@gobli.pl! Jeżeli masz więcej pytań odnośnie naszego partnera WebePartners, możesz skorzystać z ich bazy wiedzy, napisać e-maila na adres bok@webepartners.pl lub po prostu zadzwonić. 🙂