Herbaria

Marka Herbaria wyróżnia się kultowymi wcierkami i szamponami, przyspieszającymi porost włosów i pielęgnującymi skórę głowy.

Herbaria

Herbaria - moc ziołowych kosmetyków do włosów


Widoczne wzmocnienie pasm zapewnia marka Herbaria. To atestowane i certyfikowane wyroby kosmetyczne, znane od prawie 60 lat.


Herbaria to węgierska firma, zajmująca się produkcją ziołowych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Swoją działalność koncern rozpoczął w 1949 roku. Początkowo była to niewielka spółdzielnia pracy, która zajmowała się przetwarzaniem organicznych ziół i starannie wyselekcjonowanych roślin leczniczych. W 1993 roku spółdzielnia została przekształcona w firmę produkcyjną, ponieważ doszło wówczas do gwałtownych zmian ustrojowo - gospodarczych, które objęły całe Węgry. Socjalistyczna spółdzielnia pracy stała się nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmą, która mogła konkurować z innymi podmiotami, działającymi w branży kosmetycznej.


Herbaria, stając się spółka akcyjną, uzyskała notowania na giełdzie i zaczęła masowo eksportować swoje kosmetyki do krajów Europy. W ciągu kilkudziesięciu lat swojego istnienia na rynku, firma cyklicznie poszerzała swój asortyment produktowy i stworzyła aż 180 rodzajów różnego typu wyrobów. Oprócz produkcji organicznych preparatów do pielęgnacji włosów i ciała, marka może pochwalić się również serią ekologicznych artykułów spożywczych.


Wyroby Herbaria są bardzo popularne. Powstało wiele sklepów franczyzowych tej marki w krajach Europy. Jedną z głównych serii produktowych firmy jest Banfi, która zawiera bogaty asortyment ziołowych wcierek na porost włosów oraz organicznych szamponów przeciw wypadaniu. Wszystkie rosliny i zioła wykorzystywane do produkcji wyrobów kosmetycznych marki Herbaria są szczegółowo badane i posiadają certyfikat bezpieczeństwa nadany przez Instytut Badawczy ds. Roślin Leczniczych.


Zwalczanie problemów z łysieniem dzięki naturalnym rozwiązaniom


Wypadanie włosów to bardzo poważny problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Rozwiązaniem stało się wykorzystanie Banfi Hajszesz. Ta organiczna wcierka na porost włosów zawiera w swoim składzie m.in. chrzan, pokrzywę lub łopian. Jest to produkt, słynący ze swojego doskonałego działania. Warto dodać, iż zalety wcierki doceniono już w latach 40 i 50 ubiegłego wieku. Sięgały po nią nasze babcie i prababcie, które w ten sposób pragnęły zagęścić włosy i pobudzić ich naturalny porost. Silne działanie kosmetyku opiera się na wykorzystaniu naturalnych ekstraktów roślinnych, które nie zostały wzbogacone żadnymi chemicznymi dodatkami. Węgierska wcierka banfi wykazuje autentyczną skuteczność w silnym pobudzaniu wzrostu nowych, odpornych na uszkodzenia włosów. Wcierka banfi hajszesz, to rewelacyjny lotion, który oddziałuje na cebulki włosów. Ekologiczna kompozycja, złożona ze starannie wyselekcjonowanej, organicznej mieszanki ziół i ekstraktów roślinnych, wykazuje sprawdzone działanie. Wcierka może odżywiać i wzmacniać cebulki włosów, jak również powstrzymywać nadmierne ich wypadanie.


Zaletą stosowania preparatów ziołowych na wypadanie włosów, sygnowanych marką Herbaria, jest aktywne pobudzanie porostu włosów, jak również optymalizacja pH skóry głowy. Wcierki mogą ograniczać nadmierną produkcję sebum, wspomagać leczenie łupieżu czy likwidować uporczywy świąd naskórka. Marka Herbaria stworzyła również linię wcierek Lady Banfi o znacznie delikatniejszym zapachu niż klasyczna wersja tego produktu. Wcierki z tej serii przyczyniają się do szybszego wzrostu włosów i miękkości pasm, czyli efektu „baby hair”.


Herbaria - w trosce o piękno i odżywienie każdego pasma włosów


Herbaria stworzyła również doskonałej jakości produkty oczyszczające włosy i skórę głowy, takie jak szampon Banfi. To wyrób kosmetyczny bardzo bogaty w cenne, nieprzetworzone chemicznie składniki ziołowe, pochodzące z kontrolowanych upraw rolniczych z terenów nieskażonych. To kosmetyk, który, nie tylko wspaniale oczyszcza skórę głowy, ale również potęguje dobroczynne działanie wcierek z serii Banfi. Ekologiczna, ziołowa receptura szamponu zawiera skoncentrowane ekstrakty z popularnej rośliny, jaką jest chrzan, przypraw egzotycznych - oregano i gorczycy, jak również innych składników aktywnych, które są w pełni naturalne. Szampony Herbaria Banfi aktywnie pobudzają mikrokrążenie skóry głowy, aktywizują szybszy wzrost włosów i przyczyniają się do powstawania nowych, zdrowych włosów, bez uszkodzeń i ubytków w ich strukturze.


Szampon i wcierka są w stanie ograniczyć problemy z włosami i skórą głowy, już po 30 dniach od pierwszej aplikacji. Skuteczne działanie kosmetyków ziołowych Herbaria jest uwarunkowane również tym, że należy je stosować regularnie, zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu każdego produktu. Więcej przydatnych informacji na temat spektakularnego działania kosmetyków z ekstraktami roślinnymi firmy Herbaria możesz znaleźć na naszym blogu. Lektura artykułów tam dostępnych, pozwoli Ci lepiej poznać markę Herbaria oraz sparwi, że docenisz zalety stosowania wcierek na włosy z serii Banfi.


Stosowanie roślinnych kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Herbaria wpływa na poprawę ukrwienia naskórka, co skutkuje lepszym wchłanianiem składników odżywczych, znajdujących się w produktach do pielęgnacji. Ziołowe ekstrakty są znane ze swojego dobroczynnego działania na włosy, zagrożone łupieżem, przesuszeniem, nadmiernym wypadaniem czy osłabieniem.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem