Wysyłki realizujemy za pośrednictwem zewnętrznych firm kurierskich na terenie Polski. Obecnie współpracujemy z firmami: DPD PolskaInPost S.A., ORLEN Paczka oraz Poczta Polska.

Zamówienia realizujemy możliwie jak najszybciej. Zamówienia opłacone do 13:30 przez Przelewy24 lub z opcją wysyłki za pobraniem wysyłamy jeszcze tego samego dnia*. Natomiast przy formie zapłaty tradycyjnym przelewem zamówienia wysyłamy następnego dnia roboczego od zaksięgowania się płatności.

Do której godziny i w jakie dni wysyłamy przesyłki aby trafiły do Ciebie następnego dnia?

Poniedziałek - do godziny 13:30 - przesyłka jutro w Twoim domu lub Paczkomacie

Wtorek - Czwartek do godziny 15:00 - przesyłka jutro w Twoim domu lub Paczkomacie

Piątek - Niedziela - przesyłka zostanie wysłana i dostarczona następnego dnia roboczego.

Opcja wysyłki dotyczy płatności poprzez Przelewy24 i opcji wysyłki za pobraniem.

Sposoby i koszty dostawy


Darmowa dostawa:

Jak otrzymać paczkę z darmową dostawą? Przy zamówieniach powyżej 297 zł i dokonaniu przedpłaty lub przy zamówieniach powyżej 397 zł z opcją płatności przy odbiorze dostarczymy ją do Ciebie dokładnie za 0 zł! (rabat dotyczy wysyłki na terenie Polski).


Poczta Polska:

  • Przesyłka firmowa ekonomiczna polecona: 7,97 zł (przedpłata) - przesyłka do 0,5kg. Czas dostawy od momentu wysłania zajmuje ok. 4-7 dni roboczych.
  • Pocztex Kurier 48: 9,97 zł - przesyłka kurierska, dociera w 1-3 dni roboczych.
  • Punkty Poczta Polska, Żabka i partnerzy: 8,78 zł - przesyłka do 25kg. Paczka zazwyczaj dociera w ciągu 1-2 dni roboczych. Odbiór paczki możliwy jest w wybranym punkcie m. in. Urząd Pocztowy, Żabka, Lewiatan. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm i/lub kartonu, należy sprawdzić kompletność otrzymanego towaru. W razie stwierdzenia braków w towarze lub jego uszkodzenia należy sporządzić protokół.

DPD Polska:

  • Przedpłata: 14,46 zł - przesyłka kurierska do 30kg.
  • Pobranie: 17,47 zł - przesyłka kurierska do 30kg.

Czas dostawy to zazwyczaj 1-2 dni robocze od nadania paczki. Na e-mail podany przy składaniu zamówienia, firma DPD wysyła informacji o statusie paczki, umożliwia śledzenia jej oraz udostępnia numer telefonu do kuriera, który dostarczy paczkę. Przesyłka DPD jest ubezpieczona na wartość kwoty zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm i/lub kartonu, należy sprawdzić kompletność otrzymanego towaru w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków w towarze lub jego uszkodzenia należy sporządzić protokół.


Paczkomaty InPost:

  • Przedpłata: 15,47 zł - przesyłka InPost do 25kg.
  • Pobranie: 18,70 zł - przesyłka InPost do 25kg.

Paczkomaty InPost to wygodny system skrytek pocztowych rozlokowanych w Polsce, umożliwiający odebranie zamówienia w dowolnym czasie. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek dostarczamy wyłącznie paczki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm i wadze mniejszej niż 25kg. Czas umieszczenia przesyłki od chwili jej nadania to około 1-2 dni robocze. Maksymalny czas na odebranie paczki od chwil umieszczenia jej w skrytce to 48 godziny. Uwaga! Firma InPost na podany przy składaniu zamówienia adres e-maila i numer telefonu wysyła informacje o statusie przesyłki oraz kod do skrytki. Dlatego ważne jest, aby te informacje były prawidłowe.


ORLEN Paczka:

  • Przedpłata: 9,97 zł - przesyłka do 20 kg, wysyłana do wybranego punku Orlen

Orlen Paczka zapewnia dostawę w ciągu 1-2 dni roboczych. Paczkę można zamówić do wybranego punktu m. in. automatu paczkowego, stacji paliw lub punktu partnerskiego. Maksymalny czas na odebranie paczki od chwil umieszczenia jej w wybranym punkcie to 3 dni. Maksymalna waga paczki to 20 kg.