Inoar

Brazylijska marka kosmetyków, której zabiegi keratynowe podbiły Amerykę Południową. Profesjonalne produkty bardzo wysokiej jakości.

Inoar

Inoar – skuteczne prostowanie włosów


Niesforne, puszące się i falujące pasma były kłopotliwe w stylizacji, dopóki nie pojawiła się marka Inoar.


Założycielka firmy kosmetycznej Inoar, zamieszkująca w Ameryce Łacińskiej - Inoccencia Manoel, od dzieciństwa marzyła o idealnie prostych, gładkich włosach. Niegdyś do prostowania pasm używano różnych środków, które nie zawsze przynosiły oczekiwany rezultat. Maneol przez większość swojego życia zdążyła już wypróbować prawie wszystkie preparaty, które miały sprawić, ze jej niesforne i puszące się włosy, staną się gładkie i błyszczące. Właścicielka koncernu Inoar drogą wielu prób i błędów, poszukiwała idealnych kosmetyków do prostowania włosów. Przełom nastąpił, gdy Inoccencia wprowadziła do pielęgnacji swoich włosów keratynę. Okazało się, że produkty kosmetyczne z dodatkiem tego składnika, doskonałe nawilżają, regenerują, jak również wygładzają falowane i niesforne kosmyki.


Pierwszy profesjonalny zestaw do prostowania włosów powstał w roku 2002. Od tego czasu, koncern zaczął tworzyć zaawansowane preparaty do wygładzania pasm, które szybko zdobyły uznanie konsumentów na całym świecie. Obecnie firma ma swoje filie w 40 krajach Europy i świata, a także może poszczycić się produkcją 136 różnych rodzajów preparatów, służących do pielęgnacji włosów.


Prostowanie włosów z pomocą Keratyny


Dzięki odpowiedniemu użytkowaniu wyrobów kosmetycznych firmy Inoar możliwe jest keratynowe prostowanie włosów. Zabieg ten, w przeciwieństwie do niszczącego pasma „suchego” prostowania na gorąco, doskonale nadaje się do każdego rozdaju włosów, również tych zniszczonych, uwrażliwionych i mocno osłabionych. Keratyna na włosy ma na celu uzupełnienie mikroubytków w strukturze włosa. Odpowiednie wprasowanie keratyny usztywnia włos oraz laminuje jego powierzchnię. Dzięki temu, pasma są chronię przed odwodnieniem i przesuszeniem. Wprasowanie keratyny we włosy czyni je gładkimi, błyszczącymi oraz odpornymi na uszkodzenia.


Dzięki zastosowaniu kosmetyków marki Inoar możliwe jest keratynowe prostowanie bez formaldehydu, który jest uważany za składnik uszkadzający włókno włosowe. Keratynowe prostowanie włosów wymaga zastosowania odpowiedniej jakości kosmetyków, do których zalicza się szampony przygotowujące do zabiegów keratynowych z serii Inoar Moroccan. To zaawansowane kosmetyki, które doskonale oczyszczają skórę głowy i pasma przygotowane do zabiegu keratynowego prostowania. Szampony te idealnie poradzą sobie z silikonami, zanieczyszczeniami środowiskowymi czy pozostałościami tłustych i trudno zmywalnych kosmetyków do stylizacji czy pielęgnacji.


Keratynowe wygładzanie pasm z użyciem preparatów marki Inoar


Na naszym blogu, który traktuje o pielęgnacji włosów, można znaleźć wiele artykułów, dotyczących keratynowego prostowania włosów. Dzięki zawartym tam poradom, możliwe jest uzyskanie odpowiedzi, jaki szampon po keratynie sprawdzi się do pielęgnacji włosów, jak również, czy po keratynowym prostowaniu można swobodnie umyć włosy lub je zafarbować. W treści publikowanych artykułów znajduje się dokładny opis działania poszczególnych kosmetyków marki Inoar. Opisano tam między innymi zalety stosowania kuracji keratynowej do termicznego prostowania włosów Inoar Moroccan.


Założycielka wyżej wymienionego koncernu kosmetycznego uważa, iż kuracja ta, dodaje włosom niesfornym i puszącym się wspaniałego blasku, energii oraz sprężystości. Jej zastosowanie ogranicza czas, jaki każdego dnia poświęca się na stylizacji włosów falujących i kręconych. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 5 miesięcy. Dzięki temu, każdy, kto pragnie posiadać perfekcyjnie wygładzone włosy, może wreszcie ziścić swoje marzenia i cieszyć się idealne prostymi pasmami przez bardzo długi czas. Wyjątkowym uzupełnieniem zabiegu keratynowego prostowania włosów jest wykorzystanie serii preparatów INOAR POS Progress. To specjalistyczna linia preparatów, dedykowana włosom po zabiegu, które przedłużają efekt wygładzenia pasm.


Produkty marki Inoar to kosmetyki naturalne, zapewniające wielomiesięczne wygładzenie pasm, jak i ich odbudowę oraz wzmocnienie. Wykorzystanie dobroczynnego działania keratyny, cennego D-Pantenolu czy nanoserycyny, zabezpiecza włosy przed rozdwajaniem, zapewnia ich prawidłową nano odbudowę oraz gwarantuje piękny wygląd pasm przez 365 dni w roku.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem