0

Inoar

Inoar Moroccan Keratin szampon przygotowujący do keratynowego prostowania 250 ml

Inoar Moroccan Keratin szampon przygotowujący do keratynowego prostowania 250 ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 61,50 PLN
Producent: Inoar
Model: 6251
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7898581083641
Opis produktu

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który pozwala na dłużej cieszyć się miękkimi, gładkimi i lśniącymi pasmami. Ujarzmia niesforne włosy sprawiając, że codzienna pielęgnacja staje się prawdziwą przyjemnością. Wychodząc naprzeciw oczekiwań właścicielek niesfornych loczków, marka INOAR stworzyła serię profesjonalnych produktów do keratynowego prostowania włosów, które sprawi, że na długi czas zapomnisz o problemach ze stylizacją.

Inoar Moroccan Keratin szampon przygotowujący do keratynowego prostowania – to produkt o skoncentrowanym działaniu do włosów niesfornych, trudnych do ułożenia i puszących się. Jego lekka formuła delikatnie myje i pielęgnuje włosy oraz skórę głowy. Głęboko oczyszczone i odświeżone włosy są podstawą udanego zabiegu keratynowego prostowania. Dzięki temu kuracja wnika do wnętrza włosa i uwalnia swoje działanie przez długi czas.

Rezultat

Szampon profesjonalnie przygotowuje włosy do zabiegu keratynowego prostowania. Dzięki temu kuracja jest bardziej skuteczna, a jej efekty możemy podziwiać przez długi czas. Szampon głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy nie tylko ze zwykłych zanieczyszczeń, usuwa także pozostałości po silikonach, które blokują wchłanianie się substancji aktywnych. Szampon otwiera łuskę włosa, dzięki czemu kuracja keratynowa szybko i skutecznie dociera do wnętrza włosa, tam uwalniając swoje działanie.

Sposób użycia:

Niewielką ilość produktu nakładamy bezpośrednio na zwilżone włosy i delikatnie pocieramy do uzyskania aktywnej piany. Przez 2-3 minuty myjemy włosy i skórę głowy, a następnie spłukujemy pianę dużą ilością wody. Bezpośrednio po myciu przystępujemy do wykonania kuracji keratynowej.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem