Fanola farby

Fanola Oxydant do farby Crema Color i No Yellow 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 14,97 PLN
Stara cena: 14,97 PLN
Producent: Fanola
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN:

Opis produktu
Samodzielne farbowanie włosów wymaga nie tyle specjalnych umiejętności, ile odpowiednich kosmetyków. Oczywiście większość osób woli skorzystać z usług fryzjerskich, ale nawet zawodowcy potrzebują profesjonalnych produktów, które zapewnią dobre i trwałe efekty.

Osobom, poszukującym najlepszej jakości artykułów do farbowania włosów polecamy innowacyjne kremy koloryzujące do włosów Crema Color lub No Yellow. Są to farby sprawdzone, stosowane zarówno przez osoby prywatne, jak i profesjonalne zakłady fryzjerskie. Jednak chcąc uzyskać najlepsze rezultaty farbowania i ochrony włosów, produkty te najlepiej połączyć z Fanola Oxydant - utleniającą emulsją, wykonaną na bazie wody utlenionej, która w połączeniu z kremem koloryzującym tworzy łatwą do zastosowania i trwałą mieszankę. Taka kompozycja poprawi właściwości kremu koloryzującego, gwarantując trwalszy, mocniejszy odcień.
Zalety używania oxydantu Fanola
  • łatwiejsze farbowanie włosów;
  • mocny i trwały kolor;
  • trwalsza mieszanka;
  • zwiększenie właściwości farb do włosów Crema Color i No Yellow.
Zastosowanie
Emulsję utleniającą stosować wraz z kremem koloryzującym i postępować zgodnie z instrukcją, dołączoną do opakowania Oxydantu oraz farby do włosów.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem