Olivia Garden

 • Liczba produktów w kategorii: 22
  Ceramic Ion to seria ceramicznych szczotek do codziennej pielęgnacji i modelowania włosów z jonizowaną powłoką i ceramicznym korpusem.
 • Liczba produktów w kategorii: 11
  Kultowa seria Finger Brush to szczotki z włosiem dzika i iglicą. Idealnie sprawdzą się do codziennej pielęgnacji włosów.
 • Liczba produktów w kategorii: 18
  Nano Thermic to szczotki do włosów z powłoką termiczną, która zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów.
 • Liczba produktów w kategorii: 5
  Seria SUPREME to profesjonalne szczotki do włosów z włosiem dzika. Idealnie sprawdzą się do grubych i ciężkich włosów.
 • Liczba produktów w kategorii: 2
  Heat Pro to profesjonalne szczotki do włosów ze specjalnymi otworami w korpusie umożliwiającymi przepływ powietrza, dzięki czemu skraca się czas suszenia.
 • Liczba produktów w kategorii: 7
  Healthy Ionic to seria drewnianych szczotek do włosów, które wyczesują poplątane pasma i wygładzają je po same końce.
 • Liczba produktów w kategorii: 3
  iDetangle - seria szczotek do każdego rodzaju włosów. Specjalnie wyprofilowana głowica dopasowuje się do głowy i idealnie wyczesuje każde pasmo.
 • Liczba produktów w kategorii: 1
  iStyle - seria szczotek do każdego rodzaju włosów. Posiada specjalnie wyprofilowaną głowicę i jednolitą powierzchnię więc nie szarpie włosów.
 • Liczba produktów w kategorii: 11
  PRO Brushes to seria szczotek z powłoką termiczną utrzymującą ciepło, która wygładza włosy i ułatwia ich modelowanie.
 • Liczba produktów w kategorii: 3
  Eco Hair to niezwykle oryginalne szczotki do włosów, które zostały wzmocnione włosiem dzika i pokryte bambusową obudową.
 • Liczba produktów w kategorii: 5
  MultiBrush to okrągłe, profesjonalne szczotki do modelowania włosów. Wszystkie posiadają ceramiczny korpus, który wpływa na wygładzenie włosów.
 • Liczba produktów w kategorii: 2
  On The Go to seria składanych szczotek do włosów z wbudowanym lusterkiem. Kompaktowa wielkość pozwoli mieć ją zawsze pod ręką.
 • Liczba produktów w kategorii: 1
  Oczyszczacze do szczotek Olivia Garden usuwają wszelkie zabrudzenia, pozostałości po kosmetykach oraz inne zanieczyszczenia pozostające na szczotce.

Olivia Garden

O tym, jak ważne w codziennej pielęgnacji włosów jest używanie odpowiedniej szczotki, wiedzą eksperci z Olivia Garden. Ta belgijska firma, produkująca najwyższej jakości akcesoria do włosów została założona w 1968 roku i początkowo skupiała się na produkcji peruk. Od tamtej pory marka zmieniła nieco profil działalności i zajęła się produkcją szczotek i akcesoriów fryzjerskich na użytek profesjonalny i domowy. Od 1980 roku produkty Olivia Garden można było już kupić w niemal całej Europie, a także w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Japonii. Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że Olivia Garden podbiła swoimi produktami rynek fryzjerski na całym świecie. Szeroki asortyment, stale podnoszona jakość, przemyślane konstrukcje, najwyższej jakości tworzywa – to elementy definiujące markę.


Profesjonaliści cenią Olivia Garden za doskonałe akcesoria – w tym świetnie wyprofilowane, lekkie i poręczne nożyczki fryzjerskie, a także wysokiej jakości szczotki, które ułatwiają stylizację włosów na każdą okazję. Szukasz trwałych, wygodnych i eleganckich akcesoriów, do wyposażenia swojego salonu? A może masz dość szarpania włosów w czasie stylizacji? Szukasz delikatnej i skutecznej szczotki dla siebie? Postaw na Olivia Garden. Eksperci, doskonale znający budowę, strukturę i potrzeby różnego rodzaju włosów stworzyli kilka wyjątkowych linii produktów, które najlepiej odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych pasm. Wysoka lub niska porowatość, gęstość, grubość włosa, jego podatność na skręcanie – to wszystko ma znaczenie! Widzą o tym projektanci Olivia Garden najlepszych na świecie szczotek do pielęgnacji i stylizacji włosów.


Finger Brush Combo – to wyjątkowe szczotki o niecodziennym kształcie, które świetnie poradzą sobie z rozczesaniem nawet mocno opornych, grubych włosów. Olivia Garden Finger Brush Combo Large – niezwykle delikatnie rozdziela pasma, wygładza włosy bez szarpania i naciągania pasm. Możesz zapomnieć o poszarpanych i uszkodzonych włosach. Szczotka dzięki specjalnej budowie i szerokiemu rozstawowi zębów, łagodnie rozdziela włosy, nadając im miękkość i przywracając gładki i zdrowy wygląd. Szczotka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu włosów, byś każdego dnia mogła cieszyć się elegancką fryzurą.


Nano Thermic – linia stylowych szczotek do stylizacji o działaniu jonizującym. Olivia Garden Nano Thermic 64mm – szczotka posiada ceramiczną powłokę, która przejmuje ciepło z suszarki i wykorzystuje je do jeszcze lepszej stylizacji włosów. Dzięki dużym otworom w głowicy powietrze przepływa szybciej, skracając czas suszenia włosów do minimum. Miękkie i zaokrąglone na końcach włókna łagodnie pielęgnują i dokładnie rozczesują włosy, zapobiegając ich podrażnieniu. Szczotka nabłyszcza włosy, dyscyplinuje je i zapobiega puszeniu oraz elektryzowaniu pasm. Pomaga w stylizacji fryzur nawet na bardzo długich pasmach. Dodaje wyjątkowej objętości i lekkości, by fryzura wyglądała rewelacyjnie w każdej sytuacji.


Ion Speed – to specjalne szczotki do stylizacji pasm z wydłużoną nasadą. Dzięki specjalnej budowie i wydłużonemu korpusowi, suszenie skróci się nawet o 25% w stosunku do suszenia z wykorzystaniem innych szczotek. Olivia Garden Ceramic Ion Speed XL 45 – ta szczotka może być z powodzeniem wykorzystywana w profesjonalnych salonach. Chętnie sięgają po nią również klientki indywidualne. Dzięki ceramicznej powłoce i jonizowanej szczecinie, włosy są doskonale zabezpieczone przed elektryzowaniem i puszeniem. Szczotka nadaje kształt i objętość, podkręca pasma i dyscyplinuje je. Chowany w rączce szpikulec pozwoli uformować przedziałek i rozdzielić kolejne partie włosów w czasie stylizacji fryzury.

 


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem