Olivia Garden iDetangle Fine Hair szczotka rozczesywania do włosów

Olivia Garden iDetangle Fine Hair szczotka rozczesywania do włosów

Szczotka do codziennej pielęgnacji włosów cienkich, delikatnych, uwrażliwionych. W odprężający sposób rozczesuje bezboleśnie pęczki i supełki. Rozczesuje włosy zarówno suche jak i mokre.
49,45 zł

(49,45 zł za 1szt.)

Wyświetl historię cen produktu


 • (1)
 • Zapytaj o produkt mail_outline
Dobór odpowiedniej szczotki do włosów, to wbrew pozorom nie łatwa sprawa. Poza aspektem wizualnym warto dobrać szczotkę do rodzaju i długości włosów, oraz problematyczności z jaką się borykamy. Włosy cienkie, suche czy plączące się, których rozczesywanie jest zmorą, wymaga dobrania szczotki, która nie będzie wyrywać włosów, tylko delikatnie je rozczesywać, bez uszkadzania ich struktury.

 

Olivia Garden iDetangle Hair to fenomenalna szczotka, maksymalnie ułatwiająca rozczesywanie, bez zbędnego, a wręcz niepożądanego szarpania i wyrywania. Szczotkę cechuje unikatowa budowa, charakteryzująca się tym, iż szczotka została wykonana w jednolitym kawałku. Główka w technologii flex podnosi komfort podczas rozczesywania i dopasowywania się napięcia do rodzaju włosów. Dolega przyjemnie do głowy, dopasowując się w komfortowy sposób. Włosie memory-flex wspaniale sprawdza się rozczesując zarówno włosy suche jak i mokre bezboleśnie niwelując pęki i supełki bez ciągnięcia, wyrywania i szarpania. Szeroki rozstaw syntetycznych ząbków gładko przesuwa się po włosach, tworząc przyjemną i gładką tafle. Podwójne bardzo delikatne włosie idealnie pielęgnuje włosy delikatne i nadwyrężone. Ultralekka konstrukcja szczotki, zapewnia zwinne operowanie nią w dłoni.
Rezultat:
 • specjalna opieka włosów nadwyrężonych, osłabionych i cienkich,
 • bezboleśnie niweluje pęki i supełki,
 • tworzy gładką tafle,
 • nie szarpie, nie ciągnie, nie rwie włosów,
 • nie powoduje elektryzowania,
 • idealnie radzi sobie zarówno z mokrymi jak i suchymi włosami,
 • komfortowo dopasowuje się do kształtu głowy.
Sposób użycia:
szczotka zalecana do codziennego rozczesywania włosów
Marka
Olivia Garden
Materiał włosia
tworzywo sztuczne
Ocena:
2021-10-04

Świetna!

Szczotka idealnie rozczesuje włosy zarówno naturalne, jak i przedłużane. Niestraszne jej splątane końcówki :) Nie szarpie włosów, NIE WYRYWA, rozczesuje naprawdę perfekcyjnie, przy czym sam "proces" jest delikatny. Mój hit!


  Napisz swoją opinię

  Olivia Garden iDetangle Fine Hair szczotka rozczesywania do włosów