Olivia Garden Nano Thermic 54mm szczotka z technologią nano-srebra z działaniem antybakteryjnym

Olivia Garden Nano Thermic 54mm szczotka z technologią nano-srebra z działaniem antybakteryjnym

Szczotka, która korzysta z technologii nano-srebra, zapewniającej działanie antybakteryjne. Idealna do modelowania włosów przy pomocy suszarki.
55,70 zł


 • (6)
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Stylizując fryzurę i pielęgnujesz włosy starasz się uzyskać najlepsze efekty – sięgaj więc po najwyższą jakość. Olivia Garden Nano Thermic 54mm to profesjonalne szczotki do modelowania o działaniu jonizującym, antystatycznym i antybakteryjnym, łączące w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Ceramiczna powłoka przejmuje ciepło z suszarki, ułatwiając modelowanie włosów, a większe niż w innych szczotkach otwory zwiększają przepływ powietrza i skracają czas suszenia i stylizacji, by włosy mniej były narażone na uszkodzenia. Włókna wykonane w technologi Heat Resistant są karbowane i zaokrąglone na końcach, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry głowy i powierzchni włosów. Nano Thermic korzysta ponadto z technologii nano-srebra, zapewniającej działanie antybakteryjne. Nie ciągnie włosów, zapobiega elektryzowaniu, sprawia, że włosy pozostają błyszczące, gładkie, odporne na puszenie, zdyscyplinowane i zachowują objętość. Wygodna rączka i wysuwany szpikulec ułatwiają korzystanie ze szczotki, a najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje jej niebywałą wytrzymałość.

Marka
Olivia Garden
Rodzaj
do modelowania, do rozczesywania, do suszenia
Kolor dominujący
odcienie brązu i beżu
Cechy
antystatyczność, jonizacja, odporność na działanie wysokich temperatur, ze szpikulcem
Materiał włosia
mieszane, tworzywo sztuczne
Średnica
54 mm
Ocena:
2019-04-19

Doskonała. Przyspiesza suszenie włosów, nie ciągnie, jest lekka, bardzo łatwa w obsludze, wygładza włosy. Świetnie sprawdza się przy moich długich włosach, pozwala "odbić je" przy nasadzie.

Super!


  Ocena:
  2019-03-08

  Szczotka nie ciągnie włosów, fajnie się ją trzyma za gumową rączkę, super !!! polecam !!!


   Ocena:
   2018-05-10

   Nie mialam świadomości, że porządna szczotka da aż taki efekt. włosy mam lekko kręcone, zawsze musiałam do układania użyć prostownicy i dziwiłam się dlaczego fryzjer potrafi je naciągnąć na szczotkę i wyprostować. Od teraz prostownica poszla w kątm zero puszenia, nawet następnego dnia fryzura wygląda ekstra.


    Ocena:
    2017-10-30

    świetny zakup! W porownaniu z wczesniej uzywanymi przeze mnie szczotkami, ta wspaniale wygladza wlosy i przyspiesza ich stylizacje.


     Ocena:
     2017-02-24

     Doskonała. Kilka lat kupiłam większa i fantastycznie się sprawdza do moich długich i puszystych włosów. Jest lekka i jestem z niej bardzo zadowolona. Super jakość.


      Ocena:
      2017-01-21

      Szczotka świetna. Nadaje się szczególnie do włosów puszących się przy używaniu suszarki. Jestem bardzo zadowolona.


       Napisz swoją opinię

       Olivia Garden Nano Thermic 54mm szczotka z technologią nano-srebra z działaniem antybakteryjnym

       Olivia Garden Nano Thermic...

       55,70 zł