Olivia Garden Nano Thermic

Olivia Garden Nano Thermic 54mm szczotka z technologią nano-srebra z działaniem antybakteryjnym

ocena ocena ocena ocena ocena 9.8/10 (opinii: 6 )
Cena: 48,70 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 3957
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343010773
Opis produktu

Stylizując fryzurę i pielęgnujesz włosy starasz się uzyskać najlepsze efekty – sięgaj więc po najwyższą jakość. Olivia Garden Nano Thermic 54mm to profesjonalne szczotki do modelowania o działaniu jonizującym, antystatycznym i antybakteryjnym, łączące w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Ceramiczna powłoka przejmuje ciepło z suszarki, ułatwiając modelowanie włosów, a większe niż w innych szczotkach otwory zwiększają przepływ powietrza i skracają czas suszenia i stylizacji, by włosy mniej były narażone na uszkodzenia. Włókna wykonane w technologi Heat Resistant są karbowane i zaokrąglone na końcach, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry głowy i powierzchni włosów. Nano Thermic korzysta ponadto z technologii nano-srebra, zapewniającej działanie antybakteryjne. Nie ciągnie włosów, zapobiega elektryzowaniu, sprawia, że włosy pozostają błyszczące, gładkie, odporne na puszenie, zdyscyplinowane i zachowują objętość. Wygodna rączka i wysuwany szpikulec ułatwiają korzystanie ze szczotki, a najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje jej niebywałą wytrzymałość.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 19 Kwiecień 2019 (10:38)
Doskonała. Przyspiesza suszenie włosów, nie ciągnie, jest lekka, bardzo łatwa w obsludze, wygładza włosy. Świetnie sprawdza się przy moich długich włosach, pozwala "odbić je" przy nasadzie.
Super!
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 8 Marzec 2019 (20:25)
Szczotka nie ciągnie włosów, fajnie się ją trzyma za gumową rączkę, super !!! polecam !!!
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 10 Maj 2018 (10:14)
Nie mialam świadomości, że porządna szczotka da aż taki efekt. włosy mam lekko kręcone, zawsze musiałam do układania użyć prostownicy i dziwiłam się dlaczego fryzjer potrafi je naciągnąć na szczotkę i wyprostować. Od teraz prostownica poszla w kątm zero puszenia, nawet następnego dnia fryzura wygląda ekstra.
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Poniedziałek, 30 Październik 2017 (10:48)
świetny zakup! W porownaniu z wczesniej uzywanymi przeze mnie szczotkami, ta wspaniale wygladza wlosy i przyspiesza ich stylizacje.
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Piątek, 24 Luty 2017 (14:40)
Doskonała. Kilka lat kupiłam większa i fantastycznie się sprawdza do moich długich i puszystych włosów. Jest lekka i jestem z niej bardzo zadowolona. Super jakość.
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Sobota, 21 Styczeń 2017 (13:52)
Szczotka świetna. Nadaje się szczególnie do włosów puszących się przy używaniu suszarki. Jestem bardzo zadowolona.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem