Uppercut Deluxe

Mężczyzna dbający o swój zarost doceni markę Uppercut za świetną jakość i stylowy designe, którego nie powstydzi się żaden barber w swoim salonie!

Uppercut Deluxe

Czym stylizować męskie włosy?


Panowie także lubią stylizować swoje włosy, aby modnie wyglądać. Produktów do układania włosów dla mężczyzn jest całe mnóstwo, a wciąż nie wiadomo, które sprawdzą się najlepiej. Poniżej przedstawiamy krótkie zestawienie dostępnych kosmetyków oraz doradzamy, kiedy warto je stosować.


Najpopularniejsze rodzaje kosmetków do stylizacji męskich włosów? Męskie kosmetyki do stylizacji włosów mogą różnić się od siebie mocą, konsystencją, wydajnością, a także dodatkowymi czynnikami, jak składniki odżywcze, które działają wspomagająco na włosy i chronią je przed działaniem wysokich temperatur.


Żel do włosów


Żele charakteryzują się galaretowatą konsystencją. Występują w wielu odmianach – od żelu o słabej mocy do intensywnie utrwalającego. Działają poprzez obciążanie włosów, przez co stają się one bardziej sztywne i utrzymują w wybranej pozycji. Są stosunkowo tanie i pozwalają na wymodelowanie odpowiedniej fryzury. Łatwo je zmyć, jednak mają niewielką wytrzymałość na warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy wiatr.


Wosk do włosów


Jak sama nazwa wskazuje, wykonany jest ze specjalnego rodzaju wosku. Można go stosować zarówno na włosy suche, jak i mokre. Charakteryzuje się wysoką mocą utrwalania fryzury oraz dobrą odpornością na temperaturę i promienie UV.


Chcąc zapewnić sobie trwałą fryzurę i jednocześnie wspomóc kondycję włosów, najlepiej wybrać naturalny wosk Uppercut Deluxe Monster Hold – jest to produkt, zapewniający ekstremalną moc utrwalenia, pozwalający na utrzymanie ułożonych włosów nawet podczas silnego wiatru.


Pasta do włosów


Pasty to tak naprawdę różne odmiany żelów, wosków czy pomad. Charakteryzują się tym, że nadają włosom połysk, jednak nie zapewniają mocnej sztywności. Mogą więc nie sprawdzić się podczas silnego wiatru lub deszczu, jednak skutecznie poprawiają prezencję uczesania z przedziałkiem lub do tyłu.


Poszukując dobrej pasty, warto postawić na produkty z serii Uppercut Deluxe. Świetnie sprawdzają się do tworzenia lekkich stylizacji. Łatwo je rozgrzać w dłoniach, a delikatna formuła sprawia, że bez problemu wyczeszemy pozostałości lub zmyjemy całość.


Pomada do włosów


Pomady są bardzo chętnie wybierane przez miłośników fryzur klasycznych. Zapewniają doskonały połysk i ekstremalne utrwalenie. Sprawdzają się zarówno do uczesań gładkich, jak i tak zwanej fryzury typu miszmasz.


Jaką pomadę do włosów wybrać? Najlepiej taką, która nie tylko świetnie utrwali fryzurę, ale również nie obciąży włosów. Innowacyjną opcją jest wodna pomada Uppercut Deluxe, której lekka formuła oparta została na składnikach naturalnych. Nie skleja i nie obciąża włosów, zapewniając jednocześnie trwały efekt wymarzonego uczesania. Co więcej, łatwo zmywa się z włosów, zwłaszcza jeżeli do mycia użyjemy specjalnego szamponu oczyszczającego do zmywania lakierów i wosków Uppercut Deluxe Degreaser.


Uppercut Deluxe – marka z charakterem


Uppercut Deluxe to marka, która powstała z miłości do klasyki męskiego fryzjerstwa oraz rozwijającej się współcześnie mody na męskie stylizacje włosów. Stworzona przez barbera i deskorolkarza firma bardzo szybko zyskała uznanie wśród profesjonalistów oraz miłośników dobrego wyglądu.


Kosmeyki Uppercut Deluxe charakteryzują się naturalnymi składnikami oraz oryginalną formułą, zamkniętą w stylowych opakowaniach. Pomady, woski i maski do włosów zapewniają perfekcyjne utrwalenie fryzury i umożliwiają stworzenie niepowtarzalnego uczesania na każdą pogodę.


Pomady Uppercut Deluxe zasłynęły w świecie fryzjerstwa swoją wodną recepturą, która pozwala na dowolne układanie włosów bez ich obciążania i sklejania.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem