Wahl Pro

Sprzęt fryzjerski Wahl Pro, to profesjonalne urządzenia zwłaszcza do profesjonalnego użytku. Produkty cechują się niezwykłą precyzją działania oraz wytrzymałością.

Wahl Professional

Sprzęt fryzjerski Wahl – wysoka jakość i przystępna cena


Wybierając sprzęt fryzjerski Wahl, ma się pewność, że to najlepsze urządzenia, które sprawdzą się w codziennej pracy każdego stylisty fryzur.


Dla każdego stylisty, który zajmuje się profesjonalnym tworzeniem fryzur, ważne są narzędzia, którymi posługuje się w swojej codziennej pracy. Efektowne strzyżenie i modelowanie włosów w salonie fryzjerskim nie jest możliwe do wykonania bez odpowiedniej maszynki czy suszarki do włosów. Wielu stylistów jest wiernych tylko jednej marce, zaliczanej do najpopularniejszych na świece producentów sprzętu fryzjerskiego. Mowa tutaj o amerykańskim koncernie Wahl. To firma z ponad stuletnią tradycją, która działa na wielu rynkach Europy i świata.


Produkty tej marki są cenione przez profesjonalistów, nie tylko z uwagi na ich doskonałe parametry techniczne, ale i również ponadczasowy design. Wahl, od początków swojego istnienia, stal się niekwestionowanym liderem w produkcji sprzętu do stylizacji włosów. Charakterystyczna dla produkty tej firmy jest niezawodną pracę przez wiele godzin oraz odporność na intensywną eksploatację.


Sprzęt fryzjerski Wahl – wysoka jakość i przystępna idące w parze z pięknym designem


W opinii każdego fryzjera, który od lat zajmuje się pracą z klientami, dobrej jakości maszynka do włosów, to podstawa efektywnego działania i zadowolenia z usług osób odwiedzających dany salon. Maszynki do włosów Wahl zostały podzielone na kilka kategorii. Na szczególną uwagę zasługuje sprzęt przeznaczony do wykonywania strzyżeń w zakładach fryzjerskich. Tego rodzaju maszynka do salonu musi spełniać wiele kryteriów.


Sprzęt marki Wahl posiada wytrzymały oraz mocny silnik elektromagnetyczny lub rotacyjny. Dzięki wprowadzonym wielu zmianom w jego budowie, które są kluczowymi elementami maszynek, produkty te są uznawane za niezawodne i potrafiące przetrwać w niezmienionym stanie przez wiele lat. Na przykład bezprzewodowa maszynka z serii Wahl Magic Clip, stworzona do precyzyjnego cieniowania włosów o rożnej grubości, gęstości oraz długości, posiada doskonałe, nietępiące się ostrze, wyposażone w bardzo cienkie i krótkie ząbki, które idealnie spełniają swoje zadanie i skracają czas pracy stylisty.


Maszynki i trymery Wahl – supernowoczesny sprzęt


Bezprzewodowy sprzęt marki Wahl, po pełnym naładowaniu akumulatora, pracuje z taką samą mocą, nawet przez długi czas. To wyjątkowe ułatwienie dla stylisty, który nie musi pamiętać o ciągłym podłączaniu maszynki do gniazdka elektrycznego.


Wielu fryzjerów zastanawia się, co najlepiej sprawdzi się w ich salonie - maszynka czy trymer? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Zarówno maszynka do włosów, jak i trymer zostały stworzone do tego, aby skracać włosy. Warto jednak pamiętać, że trymer jest znacznie dokładniejszy w działaniu niż maszynka, gdyż posiada mniejszą szerokość ostrza. Dzięki temu, można swobodnie przyciąć pojedyncze włoski, nawet od 0,3 mm do 3,0 mm wysokości.


Profesjonalne urządzenia firmy Wahl, to także osobna grupa - zwana 5 Star. Sprzęt ten został stworzony specjalnie z myślą o codziennej pracy barberów. Wyróżniają go chromowane ostrza, które doskonale skracają i stylizują każdy rodzaju zarostu.


Golarki i suszarki do włosów Wahl – sprzęt do użytku domowego i dla profesjonalistów


Firma Wahl specjalizuje się także w produkcji sprzętu, który może być użytkowany, nie tylko w salonach, ale i w domowym zaciszu. Przykładem są Golarka Wahl Mobile Shaver czy zaawansowane technologicznie suszarki do włosów, to doskonałe urządzenia, które można zabrać w podróż.


Wybrane suszarki marki Wahl mają bardzo mocny silnik, oparty na technologii turmalinowej. Dzięki temu czas suszenia oraz układania włosów jest krótszy o połowę. Technologia turmalinowa zapobiega również nadmiernemu elektryzowaniu i puszeniu się włosów.


W ofercie handlowej Wahl znajdują się także golarki, które nie pobierają zbyt dużej ilości energii elektrycznej, jak również odznaczają się łatwą konserwacją i bezawaryjnym działaniem, przez długie lata.


Wielu klientów zastanawia się, jaki produkt wybrać do skracania swojego zarostu. Odwieczny dylemat golarka czy maszynka, może zostać szybko rozwiązany. Tradycyjne maszynki jednorazowego użytku lub też z wymiennymi ostrzami, to już przeżytek. Mężczyznom, którym zależy na perfekcyjnym wyglądzie polecamy zakup golarki firmy Wahl.


Motywacją do podjęcia decyzji o zakupie sprzętu marki Wahl do salonów fryzjerskich, jak i do użytku domowego, będzie z pewnością trwałość tych urządzeń, odpowiednie parametry technologiczne, jak również niezawodna, ciągła praca. Marka Wahl dokłada wszelkich starań, aby produkty, sygnowane nazwą tej firmy, były doskonałe, dopracowane w każdym, nawet najmniejszym detalu oraz posiadały efektowny wygląd.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem