Wahl Pro

Wahl Legend 5 Star maszynka do włosów z chromowanym ostrzem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 413,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10996
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 5996415032383
Opis produktu
Wyrównywanie włosów czy podcinanie baków, to czynności, które na co dzień wykonuje wiele salonów fryzjerskich. Niektórzy klienci pragną również czasami samodzielnie odświeżyć swój image i wykonać w swoim domu idealną fryzurę. Do tego celu nie nadają się nożyczki fryzjerskie, bowiem nie są one w stanie precyzyjnie przyciąć włosy czy pracować tuż przy skórze głowy, bez ryzyka jej poważnego skaleczenia. Do takich zadań potrzebny jest specjalny, markowy sprzęt.

Wahl Legend E2383 Magic Clip 5 Star maszynka z chromowanym ostrzem, to zaawansowany technologicznie sprzęt, który doskonale sprawdzi się w salonie fryzjerskim oraz w domu. Produkt ma silnik o przedłużonej żywotności, który zapewnia nieprzerwaną pracę, nawet o 2000 h dłuższą niż w przypadku innych, tego typu sprzętów. Bezprzewodowa maszynka do włosów posiada specjalnie zaprojektowane ostrze, która pozwala na wykonywanie cięć tuż przy skórze głowy. Cienkie i bardzo krótkie ząbki umożliwiają precyzyjne oddzielenie każdego pasma włosów. Różnorodne nakładki oraz dźwignia regulacji maszynki zapobiegają możliwości skaleczenia skóry głowy i gwarantują idealne cięcie włosów.

Maszynka z chromowanym ostrzem, to wydajny w użyciu sprzęt, który pozwala na cieniowanie każdego rozdaju włosów, bez względu na ich gęstość. Chromowane ostrze wykonano w innowacyjnej technologii Crunch. Szerokość ciecia wynosi 40 mm, a jego zakres 0,5 do 2,9 mm. Kabel zasilający ma długość 4 metrów.
Zalety używania produktu:
  • chromowane ostrze,
  • mocny silnik V9000,
  • wytrzymała obudowa,
  • ergonomiczny uchwyt,
  • niska waga.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:

W zestawie znajduje się 8 plastikowych nakładek o głębokości: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 6mm, 10mm, 13mm, 19mm i 25 mm, ochronna oliwka – 5 ml, szczoteczka do konserwacji. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem