Wahl Legend 5 Star maszynka do włosów z chromowanym ostrzem
Wahl 5 Star Legend maszynka do strzyżenia włosów
Fryzjerska maszynka do włosów Wahl Legend 5 star
Instrukcja użytkowania maszynki Whal Legend

Wahl Legend 5 Star maszynka do włosów z chromowanym ostrzem

Wytrzymała maszynka do włosów amerykańskiej produkcji, przeznaczona dla klientów indywidualnych i stylistów fryzur. Idealna do tworzenia fantazyjnych fryzur.
419,00 zł
398,05 zł


  • Producent: Wahl Pro
  • Wahl Pro
  • Indeks: 10996
Wyrównywanie włosów czy podcinanie baków, to czynności, które na co dzień wykonuje wiele salonów fryzjerskich. Niektórzy klienci pragną również czasami samodzielnie odświeżyć swój image i wykonać w swoim domu idealną fryzurę. Do tego celu nie nadają się nożyczki fryzjerskie, bowiem nie są one w stanie precyzyjnie przyciąć włosy czy pracować tuż przy skórze głowy, bez ryzyka jej poważnego skaleczenia. Do takich zadań potrzebny jest specjalny, markowy sprzęt.

Wahl Legend E2383 Magic Clip 5 Star maszynka z chromowanym ostrzem, to zaawansowany technologicznie sprzęt, który doskonale sprawdzi się w salonie fryzjerskim oraz w domu. Produkt ma silnik o przedłużonej żywotności, który zapewnia nieprzerwaną pracę, nawet o 2000 h dłuższą niż w przypadku innych, tego typu sprzętów. Bezprzewodowa maszynka do włosów posiada specjalnie zaprojektowane ostrze, która pozwala na wykonywanie cięć tuż przy skórze głowy. Cienkie i bardzo krótkie ząbki umożliwiają precyzyjne oddzielenie każdego pasma włosów. Różnorodne nakładki oraz dźwignia regulacji maszynki zapobiegają możliwości skaleczenia skóry głowy i gwarantują idealne cięcie włosów.

Maszynka z chromowanym ostrzem, to wydajny w użyciu sprzęt, który pozwala na cieniowanie każdego rozdaju włosów, bez względu na ich gęstość. Chromowane ostrze wykonano w innowacyjnej technologii Crunch. Szerokość ciecia wynosi 40 mm, a jego zakres 0,5 do 2,9 mm. Kabel zasilający ma długość 4 metrów.
Zalety używania produktu:
  • chromowane ostrze,
  • mocny silnik V9000,
  • wytrzymała obudowa,
  • ergonomiczny uchwyt,
  • niska waga.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:

W zestawie znajduje się 8 plastikowych nakładek o głębokości: 1,5mm, 3mm, 4,5mm, 6mm, 10mm, 13mm, 19mm i 25 mm, ochronna oliwka – 5 ml, szczoteczka do konserwacji. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.
Marka
Wahl
Kolor dominujący
czerwony
Zasilanie
sieciowe
Model
08147-416H, 5 Star Legend
Szerokość produktu
5 cm
Wysokość produktu
16 cm
Waga produktu
0.3 kg
Załączone wyposażenie
8 nasadek grzebieniowych w rozmiarach 0,5, 3; 4,5; 6; 10; 13; 19; 25 mm, nasadki, oliwka, pędzelek, grzebień, osłonka
Liczba ustawień długości strzyżenia
5
Zakres długości strzyżenia
mm
Możliwość mycia pod wodą
nie

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wahl Legend 5 Star maszynka do włosów z chromowanym ostrzem

Wahl Legend 5 Star maszynka...

419,00 zł 398,05 zł