Wahl Pro

WAHL Mobile Shaver profesjonalna bezprzewodowa golarka

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 109,97 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10628
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4015110008101
Opis produktu
Posiadanie wygodnej w użyciu, lekkiej i poręcznej golarki, to marzenie wielu mężczyzn, którzy narzekają na kłopotliwe korzystanie z jednorazowych maszynek tnących czy też przymus użytkowania ciężkich i trudnych do transportowania urządzeń starszego typu. Aby rozwiązać te problemy, warto jest sięgnąć po nowoczesne, doskonałej jakości urządzenia znanych marek.

Golarka WAHL Mobile Shaver profesjonalna golarka bezprzewodowa, to energooszczędny sprzęt który gwarantuje bezawaryjną i wydajną pracę. Ta wspaniała golarka posiada wytrzymały akumulator, który po pełnym naładowaniu, może pracować jeszcze przez 45 minut. Czytelny wskaźnik LED informuje użytkownika golarki o wyczerpującym się limicie czasu, umożliwiającym bezprzewodowe korzystanie z urządzenia. To elegancko wyglądająca golarka o ergonomicznym kształcie oraz odpowiednio zaprojektowanych ostrzach.

Dlaczego warto kupić golarkę bezprzewodową WAHL Mobile Shaver?

Profesjonalna golarka bezprzewodowa ułatwia codzienne skracanie lub pozbywanie się zarostu, bez względu na długość czy grubość włosów. Ta innowacyjna golarka ma odporną na uszkodzenia obudowę, dlatego też przetrwa w nienaruszonym stanie, nawet wielogodzinny transport różnymi środkami lokomocji. Golarka może pracować na kablu, na standardowym zasilaniu roboczym. Sprzęt jest łatwy do konserwacji i utrzymania w czystości, nawet dla mężczyzn, którzy po raz pierwszy korzystają z tego typu urządzenia.
4 zalety używania golarki WAHL Mobile Shaver:
  • bezawaryjna, ciągła praca
  • odpowiednia siła tnąca,
  • sprzęt łatwy w obsłudze,
  • obudowa jest odporna na wilgoć i inne niekorzystne warunk
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajdują się pokrowiec i dodatkowy zestaw tnący, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem