Wahl Pro

Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light profesjonalna suszarka do włosów

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 299,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10999
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4015110014447
Opis produktu
Suszenie i modelowanie włosów zabiera bardzo dużo czasu. Jakość sprzętu fryzjerskiego istotnie wpływa na skrócenie czasu, poświęcanego na wszystkie procedury fryzjerskie, zmierzające do uzyskania perfekcyjnego uczesania.

Wahl Turbo Booster 3400 Ergo Light profesjonalna suszarka do włosów, to sprzęt fryzjerski, który rozwiązuje problemy ze zbyt długim czasem suszenia lub modelowania włosów. Suszarka posiada bardzo mocny silnik oparty na technologii turmalinowej. Pozwala to na skrócenie czasu suszenia oraz układania włosów o prawie 50%. Ta innowacyjna suszarka ma moc 2400 W oraz szybkość przepływu powietrza 72m³/h. Zastosowana technologia turmalinowa redukuje problem elektryzowania i puszenia się włosów.

Profesjonalna suszarka do włosów idealnie wygładza każde pasmo i sprawia, że nabiera ono zdrowego oraz lekkiego połysku. Produkt wyposażono w 6 możliwości ustawienia siły nawiewu i wysokości temperatury. Sprzęt posiada intuicyjny przycisk chłodnego powietrza, a także zdejmowaną osłonę wentylatora. Długi, obrotowy kabel nie ulega przetarciu oraz skręcaniu się. To lekka i poręczna suszarka, która doskonale nadaje się, zarówno do użytku domowego, jak i do salonów fryzjerskich. Produkt posiada bardzo efektywny design.
Zalety używania produktu:
  • energooszczędna suszarka posiada silnik AC o dłużej żywotności,
  • urządzenie jest lekkie i ma dobrze wyprofilowany uchwyt,
  • suszarka pracuje bardzo cicho,
  • produkt ma 2 prędkości przepływu powietrza i 3 poziomy ciepła.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do zestawu dołączono jeden koncentrator.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem