Fox sprzęt fryzjerski

Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 118,00 PLN
Producent: FOX
Model: 11061
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993466841
Opis produktu
Duże suszarki często zajmują wiele miejsca i trudno jest nimi komfortowo pracować. Dotyczy to szczególnie poczatkujących stylistów lub osób, które preferują użytkowanie kompaktowego i niewielkich rozmiarów sprzętu. Producenci urządzeń fryzjerskich starają się nadążyć za potrzebami klientów.

Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności, to niewielkich rozmiarów suszarka, która może pracować przez wiele godzin dziennie. Jej niewielkie wymiary nie wpływają na jej funkcjonalność, ponieważ sprzęt wyposażono w bardzo wytrzymały i mocny silnik. Dzięki temu, suszarka jest doskonałym produktem, który spełni oczekiwania stylistów oraz klientów indywidulanych.

Suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności odznacza się bardzo małymi rozmiarami, dlatego może być zabierana w podróż. Posiada dużą moc, więc suszenie włosów przebiega sprawnie i szybko. Moc urządzenia wynosi aż 2100 W. Suszarka ma wymiary 25 cm x 17cm. Z koncentratorem sprzęt ma tylko 22 cm. Obudowę wykonano z bardzo trwałego i solidnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wysokiej temperatury. Ta nowoczesna suszarka umożliwia swobodną regulację temperatury powietrza oraz siły nawiewu. Aż 3-metrowy kabel zapewnia doskonałą swobodę ruchów. To wytrzymałe urządzenie pracuje na napięciu od 220-240 V.
Zalety używania produktu:
  • 3 zakresy temperatury,
  • 2 poziomy siły nawiewu,
  • przycisk chłodnego powietrza,
  • sprzęt posiada wygodny do trzymania uchwyt,
  • obudowa jest odporna na wilgoć i wysoką temperaturę.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta
W zestawie znajdują się dwie dysze koncentrujące powietrze, instrukcja obsługi w języku polskim oraz gwarancja producenta na 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem