Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności
Fox Tiny profesjonalna suszarka

Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności

Mała suszarka z bardzo mocnym silnikiem, który gwarantuje bezproblemową pracę oraz długą żywotność sprzętu. Produkt na użytek domowy lub dla profesjonalistów.

208,25 zł

(208,25 zł za 1szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • Producent: FOX
  • FOX
  • Indeks: 11061
  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Duże suszarki często zajmują wiele miejsca i trudno jest nimi komfortowo pracować. Dotyczy to szczególnie poczatkujących stylistów lub osób, które preferują użytkowanie kompaktowego i niewielkich rozmiarów sprzętu. Producenci urządzeń fryzjerskich starają się nadążyć za potrzebami klientów.

Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności, to niewielkich rozmiarów suszarka, która może pracować przez wiele godzin dziennie. Jej niewielkie wymiary nie wpływają na jej funkcjonalność, ponieważ sprzęt wyposażono w bardzo wytrzymały i mocny silnik. Dzięki temu, suszarka jest doskonałym produktem, który spełni oczekiwania stylistów oraz klientów indywidulanych.

Suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności odznacza się bardzo małymi rozmiarami, dlatego może być zabierana w podróż. Posiada dużą moc, więc suszenie włosów przebiega sprawnie i szybko. Moc urządzenia wynosi aż 2100 W. Suszarka ma wymiary 25 cm x 17cm. Z koncentratorem sprzęt ma tylko 22 cm. Obudowę wykonano z bardzo trwałego i solidnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na działanie wysokiej temperatury. Ta nowoczesna suszarka umożliwia swobodną regulację temperatury powietrza oraz siły nawiewu. Aż 3-metrowy kabel zapewnia doskonałą swobodę ruchów. To wytrzymałe urządzenie pracuje na napięciu od 220-240 V.
Zalety używania produktu:
  • 3 zakresy temperatury,
  • 2 poziomy siły nawiewu,
  • przycisk chłodnego powietrza,
  • sprzęt posiada wygodny do trzymania uchwyt,
  • obudowa jest odporna na wilgoć i wysoką temperaturę.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta
W zestawie znajdują się dwie dysze koncentrujące powietrze, instrukcja obsługi w języku polskim oraz gwarancja producenta na 12 miesięcy.
Marka
FOX
Kolor dominujący
czarny
Moc
2100 W
Model
Tiny
Funkcje
zimny nadmuch
Załączone wyposażenie
koncentrator
Liczba prędkości nadmuchu
2
Liczba zakresów temperatury
3

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Fox Tiny profesjonalna suszarka z silnikiem o przedłużonej żywotności