Fox sprzęt fryzjerski

Fox Bee profesjonalna suszarka do włosów z regulacją temperatury

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 107,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10991
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993460382
Opis produktu

Do profesjonalnego wykonania fryzury niezbędna jest wysokiej jakości suszarka. Bez niej niemożliwe jest uformowanie włosów do niektórych uczesań, jak również wysuszenie włosów po myciu, poprzedzającym stylizację.

Fox Bee profesjonalna suszarka do włosów z regulacją temperatury, to innowacyjny sprzęt, który cicho pracując zapewnia optymalną szybkość suszenia włosów. Do produkcji suszarki użyto najwyższej jakości materiałów. Solidne tworzywo sztuczne jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury. Mocny silnik, gwarantuje długą żywotność. Ta nowoczesna suszarka wyposażona jest w funkcję regulacji temperatury powietrza oraz ustawienie intensywności nadmuchu. To bardzo wygodny w użyciu sprzęt. Suszarka ma moc 2100 W.

Doskonała suszarka do włosów z regulacją temperatury idealnie suszy i modeluje. Produkt wyposażono w 3 stopnie ustawienia wysokości temperatury i 2 stopnie ustawienia siły nawiewu. Sprzęt posiada intuicyjny przycisk OFF/ ON, obrotowy kabel (3 metry), nie ulega skręcaniu ani łamaniu. To lekka i kompaktowa suszarka, która ma bardzo efektowny design, przypominający kolory pancerza osy lub pszczoły.
Zalety używania produktu:
  • energooszczędny sprzęt,
  • opcja chłodnego nawiewu,
  • dopasowane, doskonałe dysze, zapewniające skoncentrowany podmuch powietrza.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do zestawu dołączono instrukcję obsługi w języku polskim. Produkt objęty 12 - miesięczną gwarancją.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem