Be hair

  • Liczba produktów w kategorii: 6
    Be Hair Be Color to produkty skierowane do włosów po zabiegach koloryzacji, które potrzebują intensywnego nawilżenia i ochrony. Odżywcze składniki zapewniają szybką odbudowę i zapobiegają zniszczeniom.
  • Liczba produktów w kategorii: 4
    Be Hair Be Tech to seria produktów przywracająca równowagę hydrolipidową włosa. Formuła oparta na kolagenie, kawiorze i keratynie wnika dogłębnie do zniszczonych pasm i intensywnie je regeneruje.

Be Hair

Be Hair – włoskie kosmetyki do pielęgnacji włosów


Każda osoba, która pragnie, aby jej włosy były mocne i zdrowe, powinna zainwestować w Be Hair - włoskie kosmetyki do pielęgnacji włosów.


Włoski producent kosmetyków do włosów Be Hair istnieje na rynku od wielu lat. W tym czasie marka zdobyła renomę a jej produkty zaczęły stanowić podstawowe wyposażenie produktowe renomowanych salonów fryzjerskich w całej Europie. Założyciele firmy Be Hair postanowili przeprowadzić szereg skompilowanych badań laboratoryjnych, mających na celu wykorzystanie unikalnych składników, dobroczynnie oddziałujących na strukturę i rdzeń włosa. Dzięki zaawansowanym testom firma Be Hair stworzyła opatentowane formuły pielęgnacji włosów, w których bazę stanowi kawior i keratyna. W ofercie handlowej marki Be Hair można znaleźć serie kosmetyków o nazwie Be Color, Be Style, jak również Be Tech, Be Curativa, a także Be Mineral.


Wszystkie produkty tego koncernu powstały we ścisłej współpracy z najwybitniejszymi stylistami fryzur, nie tylko ze słonecznej Italii, ale całego kontynentu europejskiego. Dzięki temu, wyroby kosmetyczne tej marki spełniają potrzeby profesjonalistów, którzy na co dzień pracują z różnymi rodzajami włosów i potrzebują zaawansowanych, nowoczesnych i skutecznie działających preparatów. Godnym podkreślenia faktem jest to, że kosmetyki marki Be Hair mogą być wykorzystywane, nie tylko w salonach fryzjerskich, ale i w domu. Wielu zawodowych stylistów postanowiło włączyć produkty tego koncernu do swojej oferty handlowej i prowadzić ich dystrybucję wśród klientów odwiedzających ich salony. Tym, co wyróżnia ekskluzywne kosmetyki marki Be Hair jest wysoka jakość, która idzie w parze z bardzo atrakcyjną ceną.


Be Hair – włoskie kosmetyki do pielęgnacji włosów dla wymagających klientów


Marka Be Hair stworzyła linię nowoczesnych preparatów Be Color. Jest to innowacyjna chemia fryzjerska, w poczet której wchodzą doskonałe farby, zaawansowane rozjaśniacze, a także skutecznie działające aktywatory. Produkty dla profesjonalistów pozbawiono dodatku amoniaku i szkodliwych związków chemicznych. Seria Be Color, to również wyjątkowej jakości produkty do pielęgnacji włosów poddawanych chemicznym zabiegom fryzjerskim. Wśród nich wyróżniają się ekologiczne szampony, maska do włosów koloryzowanych, odżywki do włosów farbowanych, jak również odżywki zakwaszające i skutecznie domykające łuskę włosów. W serii tych produktów każdy stylista znajdzie również fluid do regeneracji końcówek oraz preparaty ułatwiające modelowanie fryzur – środki do prostowania włosów czy skoncentrowane spraye z keratyną i azotem, służące do osiągniecia efektu odświeżenia i widocznego nabłyszczenia pasm. Be Color stworzyło również szampon No Yellow. To bardzo popularny produkt, który rozwiązuje odwieczny problem żółtych i miedzianych tonów, pojawiających się na włosach poddawanych rozjaśnianiu. Co ważne, szampon ten jest skuteczny nawet przy ekstremalnym rozjaśnianiu włosów, od 5 do 7 tonów.


Kosmetyki po koloryzacji tej marki, są bogate w naturalne mikroelementy, a także białka czy sole mineralne. Skład preparatów z serii Be Color wzbogacono również o łatwo przyswajalne aminokwasy, naturalne fosfolipidy, jak również kluczowe dla utrzymania pięknych włosów, kwasy tłuszczowe Omega 3. Żadne komponenty, użyte do produkcji preparatów pielęgnujących Be Color, nie zostały poddane jakimkolwiek szkodliwym obróbkom chemicznym, co czyni z kosmetyków marki Be Hair produkty luksusowe, ekologiczne i jedyne w swoim rodzaju.


Ekskluzywne kosmetyki Be Hair z kawiorem i keratyną


Kosmetyki z kawiorem marki Be Hair działają rewitalizująco i restrukturyzująco na włókna włosowe. Dodatek naturalnych witamin A, D i E zapobiega namnażaniu się wolnych rodników i przedwczesnemu starzeniu się pasm, szczególnie tych uwrażliwionych i podatnych na uszkodzenia. Produkty tego koncernu mają za zadanie przywrócić włóknom włosowym utracone przez nich białka. Proces ten przebiega szybko i skutecznie, dzięki czemu włosy są nawilżone, odżywione i wygładzone już po kilku aplikacjach preparatów pielęgnujących firmy Be Hair.


Włosy poddawane zabiegom z użyciem luksusowych, włoskich kosmetyków Be Hair stają się widocznie wzmocnione i bardziej elastyczne. Marka zadbała o to, aby po zabiegach koloryzacji, każdy stylista fryzur mógł od razu wprowadzić pielęgnację włosów, którą klient może swobodnie kontynuować w warunkach domowych. Efekty działania kosmetyków na bazie kawioru i z dodatkiem keratyny są widoczne gołym okiem. Ekstrakt z kawioru działa restrukturyzująco i rewitalizująco, a dzięki obecności witaminy A, E i D przeciwdziała starzeniu się komórek, wychwytując wolne rodniki. Kosmetyki Be Hair przywracając utracone białka we włóknach włosowych, wzmacniają je i sprawiają, że włosy stają się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Kosmetyki do włosów z kolagenem Be Hair doskonale integrują się z każdym włóknem włosów, tym samym dokonują napraw wszelkich ubytków. Wysoka zawartość kolagenu w preparatach pielęgnacyjnych do włosów tego koncernu odmładza pasma. Kolagen, jako naturalne białko, jest doskonale przyswajalny i odpowiada za spójność komórek włosowych. Dobroczynne działanie kosmetyków Be Hair polega również na odżywieniu struktury włosa oraz wyrównaniu jego hydro-lipidowej warstwy. To kompleksowo działające kosmetyki, dzięki którym włosy stają się mocniejsze, zdrowsze i piękniejsze.


Regularne stosowanie wyrobów marki Be Hair nadaje włosom doskonałej elastyczności i poprawia ich gęstość. Te ekskluzywne, włoskie kosmetyki, z pewnością spełnią oczekiwania stylistów, jak i klientów, oczekujących łatwo zauważalnych efektów pielęgnacji swoich włosów.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem