Olaplex

Planujesz zmianę koloru włosów, lub też farbujesz je regularnie warto wypróbować Olaplex. Dwustopniowy zabieg przeznaczony do stosowania podczas profesjonalnej koloryzacji. Innowacyjność polega na działaniu na poziomie molekularnym, tam, gdzie następują uszkodzenia włosów.

Olaplex

Nasze włosy każdego dnia narażone są na powstawanie uszkodzeń mechanicznych na skutek nieumiejętnego szczotkowania, mało delikatnej stylizacji, zbyt częstego używania suszarki lub prostownicy. Nie bez znaczenia jest także ekspozycja pasm na promienie słoneczne, czy dobór nieodpowiednich kosmetyków, które mogą obciążać włosy. Osłabione pasma szybko tracą swój naturalny blask, staja się kruche, łamliwe, pozbawione objętości. Drogeryjne produkty, choć opatrzone etykietami zapewniającymi o właściwościach regeneracyjnych, są zbyt słabe by poradzić sobie z powstałymi już uszkodzeniami. Jedynym rozwiązaniem w wielu sytuacjach wydaje się radykalne ścięcie zniszczonych pasm. Zanim jednak zdecydujemy się na ten poważny krok, sięgnijmy po wyjątkową kurację Olaplex, która może okazać się dla naszych włosów ostatnią deską ratunku.

 

Olaplex to wyjątkowa, odżywcza formuła, która szybko przywróci naszym włosom zdrowy i piękny wygląd. Olaplex to nie tylko ratunek dla zniszczonych pasm, to także doskonały sposób na to, by zabezpieczyć zdrowe włosy przed szkodliwym działaniem koloryzacji. Kuracja zastosowana w trakcie zabiegu zmiany koloru ochroni delikatne pasma przed szkodliwym działaniem oksydantu. Dzięki temu w końcu możemy cieszyć się pięknym, głębokim kolorem włosów, bez obawy o pogorszenie ich kondycji.

 

Olaplex to opatentowana, innowacyjna formuła chemiczna, która powstała specjalnie z myślą o głębokiej pielęgnacji włosów. Zespół ekspertów pracujących przy wyodrębnianiu formuły, został wzmocniony wyjątkowymi osobowościami ze świata nauki – niezależnymi chemikami i materiałoznawcami - doktorem Ericiem Presslyem oraz doktorem Craigiem Hawkerem. Badacze ci nigdy wcześniej nie współpracowali z żadnym koncernem kosmetycznym, a dzięki swojemu świeżemu spojrzeniu na temat pielęgnacji włosów, mogli zaproponować innowacyjne podejście i postępowe rozwiązania. Tak powstał Olaplex – wyjątkowa kuracja, która całkowicie odmieni wygląd Twoich włosów, chroniąc je przed działaniem szkodliwych substancji i przywracając im zdrowy, piękny wygląd.

 

Kuracja Olaplex składa się z 3 kroków i może być stosowana jako pełny zabieg lub pojedyncze narzędzia.

 

Olaplex Bond Multiplier No.1 może być dodany już w trakcie zabiegu koloryzacji do dowolnego produktu – jego zadaniem jest naprawa zerwanych lub uszkodzonych wiązań dwusiarczkowych i zapobiegnięcie powstawaniu nowych uszkodzeń w strukturze włosa.

 

Olaplex Bond Perfector No.2 służy wzmocnieniu pierwszego kroku. Nakłada się go jak maskę już po skończonym procesie farbowania. Jego zadaniem jest ochrona włosów przed szkodliwym działaniem farbowania.

 

Olaplex no 3 Hair Perfector to trzeci krok kuracji, który wykonamy samodzielnie w domowym zaciszu. Aplikując ten produkt na włosy raz w tygodniu wzmocnimy nasze pasma, głęboko je odżywimy i nadamy im wspaniały, zdrowy i pełen wyrazistego blasku wygląd.

 

Olaplex to jedyny taki produkt, skupiający się wyłącznie na głębokiej pielęgnacji i odbudowie włosów. Inteligentna formuła, która wyszukuje, naprawia i wzmacnia wiązania dwusiarczkowe, prowadząc do wzmocnienia i odżywienia struktury włosa chętnie wykorzystywana jest w procesach koloryzacji przez stylistów na całym świecie. Umożliwia nawet radykalną zmianę koloru bez obawy o osłabienie kondycji włosów. Już teraz możesz dowolnie bawić się kolorem, fundując sobie niezwykłą metamorfozę nawet kilka razy do roku. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na silne rozjaśnianie, czy nagle pokochasz ciemną czekoladę lub zapragniesz wykonać na swoich włosach ombre – każda z tych opcji jest możliwa, Olaplex ochroni Twoje włosy przed szkodliwym działaniem silnych kosmetyków do koloryzacji. Wybierając Olaplex możesz cieszyć się zmianą koloru bez obawy o pogorszenie kondycji włosów.


 


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem