Olaplex Salon Intro Kit, Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów.
skład Olaplex No.2 Bond Perfector kuracja do włosów zniszczonych

Olaplex Salon Intro Kit, Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów.

Innowacyjny system odbudowy, który działa już podczas farbowania, zapobiegając zniszczeniu włosów nawet przy ekstremalnych metamorfozach.

1 308,00 zł


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Olaplex to zupełnie nowy, niesamowity sposób na odbudowę i wzmocnienie włosów już w trakcie farbowania. Prosta substancja bez olejów i silikonów ma naprawdę niesamowite działanie. Wzmacniając i odbudowując wiązania wewnątrz włosa – mostki dwusiarczkowe -umożliwia ekstremalne metamorfozy, w tym silne rozjaśnianie, bez ryzyka zniszczenia włosów. Ten profesjonalny system regeneracji to niezbędnik w nowoczesnym salonie fryzjerskim. 
W skład zestawu Olaplex Intro Kit wchodzą dwa produkty do stosowania podczas zabiegu w dużych, ekonomicznych butelkach idealnych na potrzeby salonu fryzjerskiego. 
Olaplex Bond Multiplier No.1 należy dodać do farby lub rozjaśniacza, aby zapobiec uszkodzeniu włosów i odbudować te wiązania, które już zostały zerwane. 
Pojemność 525 ml.
Olaplex Bond Perfector No.2, nakładany na kilka minut po spłukaniu koloryzatora, utrwala i wzmacnia działanie pierwszego produktu.
Pojemność 525 ml x 2.
1N-525ml +2x2N-2x525m

Rezultat

Włosy zachowują swoją naturalną strukturę, a nawet stają się znacznie mocniejsze niż przed zabiegiem. Dzięki temu, że są gładkie, błyszczące i odporne na łamanie się i kruszenie końców, efekt koloryzacji może być naprawdę zjawiskowy. To wybawienie dla pasm, które często poddawane są metamorfozom.

Sposób użycia:

Do dowolnej farby, kremu lub pudru dodaj Bond Multiplier No.1 i postępuj jak zwykle podczas farbowania. Następnie, po zmyciu koloryzatora, nałóż na włosy Bond Perfector No.2. Po 5 minutach spłucz, użyj szamponu i odżywki. Postępuj dokładnie według instrukcji na opakowaniach.

Aby jeszcze bardziej utrwalić efekt i zregenerować uszkodzenia, jakim ulegają włosy, raz w tygodniu stosuj Olaplex Hair Perfector No.3.

Marka
Olaplex
Opakowanie
butelka
Typ
płukanki
Produkt nie zawiera
sls
Działanie
regeneracja i nawilżenie

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Olaplex Salon Intro Kit, Zestaw do profesjonalnej regeneracji włosów.

Olaplex Salon Intro Kit,...

1 308,00 zł