Olaplex

Olaplex No3 Hair Protector kuracja odbudowująca włosy zniszczone 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 182,00 PLN
Producent: Olaplex
Model: 13178
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 896364002664
Opis produktu
Olaplex Hair Perfector No.3 to niezwykły regenerujący zabieg do stosowania po farbowaniu, aby wzmocnić i odbudować włosy. Przedłuża efekt stosowanych podczas zabiegu w salonie fryzjerskim Bond Multiplier No.1 i Bond Perfector No.2, a także stanowi kurację wstępną przed kolejną koloryzacją. Zdrowsze włosy bowiem nie tylko są bardziej gładkie i lśniące, ale też pozwalają na równomierne wnikanie pigmentów, które nie będą wypłukiwać się przedwcześnie z bardziej zniszczonych partii włosów.
Olaplex to zupełnie nowa substancja, której działanie polega na odbudowie wiązań w strukturze włosa – mostków siarczkowych, które ulegają zerwaniu lub osłabieniu podczas zabiegów chemicznych.

Rezultat

Włosy są nie tylko odbudowane po agresywnych zabiegach koloryzacji. Stają się mocniejsze niż kiedykolwiek! Odbudowane włókna są odporne na uszkodzenia i rozdwajanie, gładkie i lśniące, a kolor utrzymuje się na nich znacznie dłużej. Produkty Olaplex umożliwiają nawet ekstremalne metamorfozy kolorystyczne, skutecznie zapobiegając zniszczeniu pasm.

Sposób użycia:

Stosuj Hair Perfector No.3 raz w tygodniu. Nałóż obficie na nieumyte włosy, wcześniej zmoczone i odsączone ręcznikiem i pozostaw na co najmniej 10 minut. Następnie spłucz produkt, umyj włosy szamponem i użyj odżywki.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem