Wahl Pro

WAHL Cordless Senior profesjonalna maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 667,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10995
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 43917850467
Opis produktu
Wykonywanie bardzo precyzyjnych cięć na włosach, tuż przy skórze głowy, nie jest możliwe przy pomocy zwykłych nożyczek fryzjerskich. To sprzęt, który nie poradzi sobie z idealnie równym przycięciem grzywki czy baków. W takich przypadkach konieczna jest pomoc sprzętu renomowanych firm.

WAHL Cordless Senior profesjonalna maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami, to innowacyjny sprzęt fryzjerski, który posiada o 15% większą prędkość cięcia ostrzy niż w przypadku tradycyjnych maszynek. Produkt zapewnia znacznie lepszą wydajność cięcia i nie traci swojej prędkości. Silny i mocny silnik gwarantuje ciągłą pracę przez 70 minut. Nakładki wykonano z metalowych płytek, których zęby zostały lekko zaokrąglone, tak, aby nie kaleczyć skóry głowy. Metalowe płytki są bezpiecznie osadzone na ostrzu, dzięki czemu nie ma możliwości ich przypadkowego odpadnięcia.

WAHL Cordless Senior profesjonalna maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami, to bezprzerwowy sprzęt, który posiada ostrza typu Surgical, co gwarantuje wykonywanie precyzyjnych cięć, tuż przy skórze głowy oraz tworzenie fantazyjnych wzorów. Maszynka wyposażona jest w precyzyjną regulację długości ostrza – od 0,8 do 2,5 mm. Cienka oraz wyjątkowa płaska powierzchnia dolna umożliwia cieniowanie przy skórze głowy. Chromowane ostrza są odporna na proces korodowania i uszkodzenia mechaniczne. Ta doskonała maszynka do włosów posiada nasadki, które w sposób równomierny oddzielają od siebie poszczególne pasma, tak, aby wykonać jak najbardziej precyzyjne cięcie i zminimalizować potrzebę późniejszych poprawek.
Zalety używania produktu:
  • ułatwia wykonywanie precyzyjnych cięć na włosach, blisko skóry,
  • nakładki wykonano z metalowych płytek i spojono z elementami ze szkła oraz zdemineralizowanego tworzywa sztucznego,
  • krótki czas ładowania maszynki ułatwia wykonywanie pracy przez stylistę fryzur,
  • lekko zaokrąglone zęby nakładek,
  • maszynka jest łatwa w konserwacji,
  • sprzęt posiada ergonomiczny kształt,
  • energooszczędna praca.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do produktu dołączono 3 ekskluzywne nakładki grzebieniowe. Produkt objęty gwarancją.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem