Wahl Pro

Wahl ProLithium Beret Silver trymer bezprzewodowy do strzyżenia

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 422,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 11001
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), darmowa (pobranie)
EAN: 5996415031966
Opis produktu
Bardzo precyzyjne przycinanie krótkich włosów jest nie lada wyzwaniem, nie tylko dla amatora, ale i doświadczonego stylisty. Zastosowanie do tego celu nożyczek jest poważnym błędem, skutkującym niedopracowanym cieciem i ryzykiem skaleczenia skóry głowy czy twarzy. Rozwiązaniem będzie profesjonalny sprzęt renomowanej firmy.

Wahl ProLithium Beret profesjonalny trymer bezprzewodowy, to nowoczesny sprzęt fryzjerski, który wyróżniający się cichą i bardzo wydajną pracą. Litowo - jonowy akumulator, po godzinnym naładowaniu może pracować przez 75 minut. Smukły trymer łatwo mieści się w dłoni i mało waży. Zestaw noży chromowanych jest łatwy do wymiany. Innowacyjny trymer nadaje się do konturowania finezyjnych fryzur oraz ścinania włosów bardzo blisko twarzy i skóry głowy.

Profesjonalny trymer bezprzewodowy ułatwia szybkie ścięcie, nawet bardzo krótkich pasm, szczególnie baków czy wykonywania cięć tuż przy skórze głowy. Trymer łatwo się odłącza i nie zużywa dużej ilości prądu eklektycznego. To urządzenie wygodne w konserwacji i czyszczeniu. Sprzęt może działać bezprzewodowo i na kablu. Ostrze Chrome Blade ma regulację długości i długość ścięcia 0,4 mm oraz szerokość 28 mm.
Zalety używania produktu:
  • napięcie sieciowe wynosi 240 V,
  • waga trymera, to 120 gram (bez kabla),
  • sprzęt bardzo łatwy w obsłudze,
  • trymer ma obudowę odporną na wilgoć.
Zawartość opakowania/ zalecenia producenta:
W zestawie znajdują się nasadki do maszynki: 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 m, osłonka ochronna na ostrze, stacja ładująca, zasilacz, szczoteczka do czyszczenia, ochronny olejek 5 ml, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna.

Producent zaleca, aby regularnie oliwić ostrza, w celu przedłużenia ich żywotności oraz ochrony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem