0

Olivia Garden

Olivia Garden Finger Brush Combo Small, szczotka do rozczesywania z włosiem dzika

Olivia Garden Finger Brush Combo Small, szczotka do rozczesywania z włosiem dzika

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 31,47 PLN
Stara cena: 34,97 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 6306
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

 Idealnie rozdzielone pasma bez szarpania? Teraz to możliwe! Jeśli codzienna stylizacja kojarzy Ci się z nieprzyjemnym obowiązkiem, wypróbuj innowacyjną szczotkę Olivia Garden i odkryj nowy sposób na delikatną stylizację.

Olivia Garden Finger Brush Combo Large, szczotka do codziennej pielęgnacji włosów – ta kompaktowa szczotka delikatnie rozdzieli Twoje pasma, zapewniając im skuteczną ochronę przed szarpaniem, łamaniem i uszkodzeniami. Szczotka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu włosów. Nadaje się do każdego rodzaju pasm. Idealnie rozczeszesz nią zarówno krótkie, jak i długie włosy. Unikalna budowa i szeroki rozstaw zębów gwarantują doskonałą pielęgnację nawet grubych i bardzo opornych włosów. Niewielkie rozmiary sprawiają, że szczotka sprawdzi się w każdej sytuacji - można schować ją do torebki, czy plecaka. Doskonale dopasuje się do naszego podróżnego bagażu. Delikatne włosie z dzika, łagodnie rozdziela pojedyncze pasma włosów, nie narażając ich na uszkodzenia. Ceramiczne końce z kulką delikatnie masują skórę głowy pobudzając krążenie.

Rezultat

 Idealnie rozczesane włosy bez uszkodzeń. Szczotka dzięki specyficznej budowie i szerokiemu rozstawowi zębów doskonale rozczesuje nawet najgrubsze i najbardziej oporne włosy. Delikatne włosie z dzika łagodnie pielęgnuje pasma, a ceramiczne igły zakończone kulką łagodnie masują skórę głowy, pobudzając krążenie. Szczotka posiada ergonomiczny uchwyt, który doskonale leży w dłoni i ułatwia stylizację. Wyjmowany szpikulec pozwala wyczarować doskonały przedziałek w zaledwie kilka sekund. Dzięki kompaktowym wymiarom stanie się ukochanym gadżetem, który znajdzie stałe miejsce w naszej torebce. 

Sposób użycia:

 Delikatnie szczotkujemy włosy zaczynając od końców, stopniowo przesuwając się w kierunku nasady. Szczotki możemy użyć do masażu głowy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem