Inoar Argan Oil maska pielęgnująca włosy suche i puszące się 250ml

Inoar Argan Oil maska pielęgnująca włosy suche i puszące się 250ml

Rekonstrukcja suchych, zniszczonych i puszących się włosów. Skoncentrowana maska, polecana po zabiegach fryzjerskich, również po keratynowym prostowaniu. Bogata w wysokiej jakości składniki roślinne.
99,00 zł

(39,60 zł za 100ml)


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Puszące się włosy, suche i zniszczone, wymagają ultra delikatnego traktowania oraz ekstra odżywienia. Takie włosy są często włosami po tzw. " przejściach". Farbowane intensywnie, rozjaśniane, stylizowane na gorąco prostownicą. Efektem tego są matowe, szorstkie włosy. Brak połysku, tępe w dotyku pasma. Wszechobecna suchość i puch. Brak sprężystości skutkujący pękaniem włosów oraz rozdwajaniem końcówek. Odbudowa musi obfitować w wysokiej jakości składniki zawarte w ściśle skoncentrowanej masce do włosów.


Inoar Argan Oil maska pielęgnująca włosy suche i puszące się to ukojenie włosów suchych oraz zniszczonych. W składzie znajdziemy wiele składników, wszystkie pochodzenia roślinnego, nie były one testowane na zwierzętach, są najlepszej jakości. Olej arganowy, będący głównym i najważniejszym składnikiem tej maski, zawiera bogactwo kwasów tłuszczowych oraz witaminy E, sprawiając iż włosy przestają się puszyć, rozdwajać, zyskują promienny blask. Wspomaga on również walkę z problematyczną skórą głowy, gdzie pojawia się łupież, nawilżając ją.


Proteiny roślinne z hydrolizowanej soi, pszenicy oraz nasion owsa zapewniają głęboką rekonstrukcję włókna włosowego, odbudowując uszkodzone elementy. Olej z orzechów makadamia, charakteryzuje się działaniem ochronnym na włosy. Wspomaga poprzez uelastycznianie pasm, dzięki czemu włosy przestają się łamać, końcówki rozdwajać, wspierając walkę z łupieżem oraz łuszczeniem się. Olej z kiełków pszenicy odpowiada za odbudowę wnętrza włosa oraz ochraniając go. Zawiera on dużą ilość kwasów tłuszczowych oraz witaminy E. Maska nie zawiera w składzie parabenów, alkoholi, siarczanów, soli oraz barwników.

Rezultat

  • rekonstrukcja silnie suchych i uszkodzonych włosów,
  • włosy zyskują dogłębne nawilżenie,
  • wygładza puszące się kosmyki,
  • nadaje elastyczność oraz zdrowy blask,
  • sprężyste włosy pełne wigoru.

Sposób użycia:

Stosować na wilgotne włosy osuszone ręcznikiem. Nanieść odpowiednią ilość maski i zostawić na kilka minut. Obficie spłukać wodą. Przystąpić do stylizacji według upodobań.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Inoar Argan Oil maska pielęgnująca włosy suche i puszące się 250ml