Encanto keratyna zestaw do keratynowego prostowania włosów 3x100ml

Encanto keratyna zestaw do keratynowego prostowania włosów 3x100ml

Keratynowe prostowanie Encanto zapewni efekt trwający do 5 miesięcy. Zabieg może być przeprowadzony na każdym rodzaju włosów.

76,65 zł
71,28 zł


 • Producent: Encanto Do Brasil
 • Encanto Do Brasil
 • Indeks: 4788
 • Zapytaj o produkt mail_outline

Encanto po portugalsku oznacza czar i urok. Nie bez przyczyny keratynowe prostowanie włosów nazwano  ENCANTO DO BRASIL. Piękna, błyszcząca tafla idealnie prostych włosów to marzenie wielu kobiet. Niestety w rzeczywistości zmagają się one z mało idealnymi, zmierzwionymi włosami. Puszenie się, falowanie, kręcenie, niesforność przy modelowaniu, to codzienne problemy z którymi podejmujemy walkę. Niestety często przegrywamy, a zwycięzcą jest puch i nieogarnięte falowanie się. Z pomocą przychodzi  ENCANTO Keratyna, zestaw do keratynowego prostowania włosów również w domu.

Zabieg zapewnia odstawienie prostownicy do łazienkowej szafki na długie tygodnie. Codzienna, poranna walka o idealną fryzurę staje się wspomnieniem, a my cieszymy się gładką i lśniąca fryzurą jak prosto po wyjściu od fryzjera. Poza walorami estetycznie wyglądającej tafli, włosy zyskują również na zdrowiu, poprzez odbudowanie uszkodzeń i wzmocnienia ich struktury. Keratyna to białko podporowe, naturalny i najważniejszy budulec włosa. Cechuje się ona dużą wytrzymałością fizykochemiczną. Od niej tak naprawdę zależy kształt jaki przybierają włosy. Jak wygląda zabieg? Nie jest on specjalnie skomplikowany. Przy wykorzystaniu prostownicy  ustawionej na daną temperaturę, keratyna wprowadzana jest w strukturę włókien włosowych. Zachodzi tu proces tak zwanego wprasowania tego budulca we włos. Dzięki temu, po zabiegu, otrzymujemy wygładzenie, regenerację, blask i sypkość. Keratyna do prostowania włosów nie narusza mostków dwusiarczkowych, odpowiadających za sprężystość i odporność.

SKŁAD ZESTAWU:

 • Encanto do Brasil Claryfying Shampoo - 100ml.
 • Encanto do Brasil Straightening Treatment - 100ml.
 • Encanto do Brasil Post-Treatment Conditioner - 100ml.
 • instrukcja obsługi w języku polskim


Zestaw ENCANTO wystarczy na 1 zastosowanie na włosach dłuższych, sięgających za łopatki lub 2 w przypadku włosów do ramion i krótszych.

Trwałość efektów zabiegu widoczna od 2 do 4 miesięcy.

*Trwałość uzależniona jest od wielu czynników. Miedzy innymi od rodzaju włosów, ilości innych zabiegów chemicznych (typu koloryzacja bądź rozjaśnianie włosów) wykonanych po terapii oraz od odpowiedniej pielęgnacji i stosowania produktów przeznaczonych do włosów po zabiegu z serii ENCANTO DO BRAZIL Anti-Frizz, Daily Aloe, Organic Argan Oil.
Efekt będzie zanikać stopniowo.

Sposób użycia:

Każdy punkt jest niezbędny i tak samo ważny dla prawidłowego przeprowadzenia zabiegu oraz efektu końcowego, dlatego nie należy omijać niczego, oraz ścisłe trzymać się instrukcji użycia. Jeśli wykonujesz zabieg w domu, poproś kogoś o pomoc przy nakładaniu oraz prostowaniu pasm. Zachowaj szczególną ostrożność.

 • Rozpoczęcie zabiegu zaczyna się od gruntownego umycia włosów szamponem z zestawu CLARYFYING SHAMPOO (nr1). W zależności od potrzeb oczyścić włosy 2 -3 krotnie. To bardzo ważny proces, który ma na celu usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i  pozostałości po zabiegach chemicznych, koloryzacjach i stylizacjach. Po obfitym spłukaniu, należy osuszyć włosy ręcznikiem,celem pozbycia się nadmiaru wody. NIE UŻYWAMY SUSZARKI.
 • Zadbajmy o dobrą wentylację pomieszczenia. To ważne, ponieważ będą ulatniać się opary. Przystępujemy do zakładania rękawic ochronnych i maseczki. Sięgamy po  STRAIGHTENING TREATMENT (nr 2) i intensywnie wstrząsamy. Wyciskamy zawartość do miseczki w pożądanej ilości. Zaleca się wykonanie próby uczuleniowej. W tym celu małą ilość wyżej wymienionego preparatu nakłada się na nadgarstek. Jeśli po krótkim okresie czasu nie wystąpi zaczerwienienie , można przystąpić dalej do kontynuowania. Dzielimy włosy na małe partie. Najlepiej zacząć od dolnych partii i poruszać się ku górnym. Za pomocą pędzelka nakładamy preparat na cienkie pasma włosów około 1-2cm od skóry głowy, po same końce. Starajmy się zrobić to jak najdokładniej, jednocześnie omijając skórę. Dla upewnienia się, iż produkt nie będzie miał styczności ze skórą głowy, można użyć folii aluminiowej, zachowując zasadę nakładania, tak jak przy koloryzacji. Należy upewnić się czy nie ominęliśmy żadnego pasma. Po pokryciu całych włosów, należy odczekać 15min.
 • Przy użyciu suszarki, osusz włosy średnio-ciepłym nawiewem powietrza (dla lepszego efektu gładszych i prostszych włosów, można je wyciągnąć na płaskiej szczotce). Istotnie jest to, aby włosy były KOMPLETNIE SUCHE. Jeśli ten fakt zostanie pominięty, efekt nie będzie tak spektakularny. Przy nadwrażliwych oczach, może dojść do łzawienia podczas suszenia, by się przed tym uchronić, zaleca się zakrywanie twarzy wilgotnym ręcznikiem.Rozgrzewany prostownicę do 215-230 stopni C. Cienkie pasemka włosów prostujemy prostownicą. Każde pasmo prostujemy 6-7 razy, przy kilkusekundowym odstępie czasu pomiędzy prostowaniami. Dla efektu push-up włosów, prostujemy je, trzymając pasma w górze. Po wyprostowaniu wszystkich pasm, czekamy 30min.
 • Ponownie myjemy włosy szamponem  CLARYFYING SHAMPOO (nr 1) oraz osuszamy ręcznikiem nadmiar wody. Na wilgotne włosy aplikujemy odżywkę  POST-TREATMENT CONDITIONER (nr3) . Dzielimy włosy na małe pasma i nakładamy odżywkę w odległości 1-2cm od skóry głowy, aż po same końce. Po aplikacji na całe włosy, należy odczekać 15 min i spłukać włosy tak, by zostało na nich 50% wcześniej nałożonej odżywki.
 • Ponownie suszymy włosy średnio-ciepłym nawiewem powietrza, aż do KOMPLETNIE SUCHYCH WŁOSÓW( dla lepszego efektu gładszych i prostszych włosów, można je wyciągnąć na płaskiej szczotce). Ponownie rozgrzewamy prostownicę do temperatury 215-230 stopni C i prostujemy po kolei małe pasma włosów, powtarzając prostowanie każdego pasemka 6-7 razy.

Zabieg zakończony. Voila! Nie ma ograniczeń co do mycia włosów po skończonym zabiegu. Można to zrobić w każdej chwili.

Uwagi

Keratynowe prostowanie może być przeprowadzane na każdym rodzaju włosów farbowanych, pasemkach, falowanych, prostych, kręconych, naturalnych, oraz zniszczonych po wcześniejszych zabiegach. Nie poleca się stosowania zabiegu na włosach cienkich, kruchych  od rozjaśniania i dekoloryzowania na blond. W tym wypadku zaleca się zastosowanie najpierw zabiegów odbudowujących.

Dla najlepszych efektów koloryzacje, zaleca się wykonać 2 tygodnie przed keratynowym prostowaniem. Jeśli to niemożliwe, można przeprowadzić koloryzację również 2 tygodnie po zastosowaniu Encanto. Rozjaśnianie można wykonać na 4-2 tygodnie przed zabiegiem, lub 2 tygodnie po. NIGDY W ZBLIŻONYM CZASIE.

Podcinanie zaleca się przeprowadzać po zabiegu

Nie zaleca się wykonywania zabiegu w ciąży oraz podczas karmienia piersią.

Zabieg można powtarzać co 4-5 miesięcy, wcześniej często nie ma takiej potrzeby, choć jest to kwestia indywidualna.

 • Produkt nie powinien mieć kontaktu ze skórą, nawet w takich sytuacjach zdarzają się podrażnienia u osób wrażliwych, które wynikają z ulatniania się oparów
 • Należy pamiętać o przeprowadzeniu krótkiej próby uczuleniowej, według wskazówek zawartych w sposobie użycia.
Marka
Encanto Do Brasil
Pojemność
300 ml
Opakowanie
butelka

Skład: 

CLARIFYING SZAMPON: Water (Aqua), Mea Sulfosuccinate, Alpha Olefin Sulfonate, Cocoamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Silk, Glucose, Organic Neutral Henna Extract, Organic Cherry Bark Extract, Organic Camomile Extract, Organic Green Tea Extract, Fragrance.

POST-TREATMENT ODŻYWKA: Water (Aqua), Guar Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Silk, Wheat Oligosaccharides, Cherry Bark Extract, Camomile Extract, Neutral Henna Extract, Saga Oil, Tangerine Oil, Geranium Oil, Fragrance.

STRAIGHTENING TREATMENT: Water (Aqua), Hydrolyzed Keratin, Polyquaternium-7 Guar Hydroxypropyltrimonium, Hydrolyzed Silk, Wheat Oligosaccharides, Cherry Bark Extract, Camomile Extract, Neutral Henna Extract, Sage Oil, Tangerine Oil, Geranium Oil, Fragrance, PEG-12 Dimethicone, Amino Acid, Cyclohexenecarbox-Aldehyde, Henel Extract.

Producent:

Encanto do Brasil S/A 

Brazil

Ocena:
2020-11-12

Ta keratyna jest naturalna czy chemiczna??


  Ocena:
  2020-06-22

  Czy 100ml wystarczy na włosy do połowy pleców

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

  Ocena:
  2020-05-24

  Ekspresowa dostawa. Produkt godny polecenia. Włosy są proste, lśniące. Efekt utrzymuje się ok 3-4 miesięcy.


   Ocena:
   2019-08-12

   Super jakość! Trzymałam się ściśle instrukcji i efekt jak w salonie fryzjerskim (miałam robioną keratynę dwa razy) tylko w dużo niższej cenie.


    Ocena:
    2019-07-09

    Jestem bardzo zadowolona z efektu, włosy po umyciu i wysuszeniu są gotowe do wyjścia, pozdrawiam :)


     Ocena:
     2018-12-26

     Bardzo dobry profukt

     Niestety podrażnia gardło i oczy


      Ocena:
      2018-12-03

      Witam, zestaw został do mnie dostarczony bardzo szybko. Spełniła oczekiwania, choć wciąż pamiętam ten okropny zapach, który się wydobywał podczas wykonywania zabiegu, włosy są proste, miękkie i jestem zadowolona ;)


       Ocena:
       2018-11-07

       Super polecam


        Ocena:
        2018-10-25

        Super polecam


         Ocena:
         2018-08-22

         Ekspresowa wysyłka, po raz kolejny się moe zawiodłam, kosmetyki zgodne z opisem, polecam!


          Ocena:
          2018-07-12

          Szybka wysyłka, zamówienie kompletne, bez żadnych problemów. Po pierwszym myciu włosy całkowicie proste, bo 2 tygodniach lekko się wyginają, ale dalej są gładkie i wyglądają na o wiele zdrowsze niż przed zabiegiem.


           Ocena:
           2018-06-14

           Póki co wszystko jest ok. Włosy po pierwszym myciu są proste , jestem ciekawa jak długo utrzyma się efekt na moich włosach.


            Ocena:
            2018-06-05

            Encanto to chyba najlepszy zabieg do keratynowego prostowania włosów jaki mogłam mieć. Sama keratyna dobrze się wprasowuje a szampon i odżywka świetnie pielęgnują włosy. Efekt prostych włosów zaskakująco długo się utrzymuje. Co do obsługi i realizacji zamówienia to kosmetyki doszły szybko i były dobrze spakowane. Polecam zarówno zestaw jak i sklep.


             Ocena:
             2018-05-09

             Szybka przesyłka, produkt zgodny z opisem. Do zestawu powinien być dołączony pędzelek do rozprowadzania keratyny.


              Ocena:
              2018-03-15

              Polecam sprzedawce, szybka wysyłka , produkt spełnił moje oczekiwania


               Ocena:
               2018-02-28

               Polecam. Na włosy za łopatki wystarczy 100 ml, moje sięgające nieco za ramiona zostały potraktowałe połową, wszystko w warunkach domowych, efekty super!


                Ocena:
                2018-01-19

                Jestem bardzo zadowolona z efektu


                 Ocena:
                 2018-01-14

                 Bardzo wszystkim polecam, produkt zgodny z opisem. Szybka dostawa, co akurat jest ogromnym plusem.


                  Ocena:
                  2018-01-13

                  Świetne produkty i szybka przesyłka. Polecam gorąco.!


                   Ocena:
                   2017-11-13

                   Produkt bardzo dobry, spełnił wszystkie moje oczekiwania. Włosy są proste i co najważniejsze nie puszą się. Polecam również do włosów rozjaśnianych.Za kilka miesięcy napewno kupię kolejny zestaw.


                    Ocena:
                    2017-10-08

                    Polecam szybka wysylka produkt bardzo dobry robie ktorys raz juz efekt wow


                     Ocena:
                     2017-09-03

                     super !!! polecam :)


                      Ocena:
                      2017-08-10

                      Bardzo sprawnie zrealizowane zamówienie, zestaw zgodny z opisem. Co do efektu, na stan obecny jestem bardzo zadowolona, włosy są proste, właściwie nie używam już prostownicy (a mam puszące się, kręcone włosy). Nawet jeżeli efekt będzie trzymał się mniej niż 3 miesiące, skorzystam ponownie. Warto poprosić kogoś o pomoc, szczególnie w dokładnym prostowaniu włosów podczas zabiegu. Korzystałam z takiego zabiegu w salonie kosmetyczne i zapach również był dość silny, bez maseczki ani rusza, dlatego nie zaskoczyło mnie to przy "domowym zabiegu". Cena rewelacja! POLECAM.


                       Ocena:
                       2017-07-28

                       Super produkt. Polecam. Robiłam prostowanie drugi raz wyszło świetnie. Przy pierwszym prostowaniu efekt utrzymał się do 6 mc:)


                        Ocena:
                        2017-07-05

                        Super kosmetyki. Polecam wszystkim, którzy marzą o tafli lśniących włosów. Szybka wysyłka ;) polecam


                         Ocena:
                         2017-07-03

                         Jak zwykle szybka dostawa. Kosmetyki również jak za każdym razem super. Polecam!!


                          Ocena:
                          2017-06-21

                          rewelacyjny produkt,polecam wszystkim którzy chą mieć piękne,proste i lśniące włosy


                           Ocena:
                           2017-06-16

                           Efekt REWELACJA, prawda czasochłonny duszący ale myje włosy susze i wychodzę!!!!!!!!!!!!


                            Ocena:
                            2017-06-10

                            Proces prostowania keratynowego jest bardzo długi i męczący, ale WARTO!!! Miałam bardzo suche włosy, po umyciu i wysuszeniu robiła się straszna szopa. Teraz myje, susze i jestem gotowa do wyjścia


                             Ocena:
                             2017-06-09

                             Produkt działa dobrze, włosy są miękkie,zdrowe i nie puszą sie ale 100 ml to za mało jak na włosy za łopatki. ledwie starczyło i mam wrażenie że efekt nie jest taki jak powinien. poza tym straszny smród, wręcz nie do wytrzymania


                              Ocena:
                              2017-06-08

                              Błyskawiczna wysyłka. Bardzo suche włosy po zastosowaniu zestawu super miękie lsniące i ładnie sie układają.


                               Ocena:
                               2017-04-22

                               Szybka wysyłka, wszystko się zgadza. Jak dla mnie produkt rewelacja


                                Ocena:
                                2017-04-14

                                Zakupiłem zestaw i wykonałem nim zabieg na włosach mamy. Proces nie był skomplikowany,ale bardzo czasochłonny,podczas suszenia włosów wydobywał się drażniący zapach,który mimo maseczki podrażniał gardło. Z tego co wiem,tak bywa w przypadku tego typu zabiegów. Efekt jednak jest bardzo dobry,włosy po samym wysuszeniu nie puszą się i są proste,miękkie i gładkie.


                                 Ocena:
                                 2017-03-24

                                 Wysylka expres polecam


                                  Ocena:
                                  2017-03-15

                                  Szybka wysylka, produkt zgodny z opisem polecam !


                                   Ocena:
                                   2017-03-11

                                   Polecam produkt i sklep. Zabieg wykonałam sama, dzięki załączonym akcesoriom tj. maseczce i rekawiczkom udało się bez problemów - włosy są gładkie i lśniące. Bardzo szybka dostawa i wiem, że za kilka miesięcy zamówię ponownie.


                                    Ocena:
                                    2017-02-03

                                    Polecam wszystkim,którzy mają włosy puszące się


                                     Ocena:
                                     2017-01-18

                                     rewelacja ale śmierdzi okropnie


                                      Ocena:
                                      2017-01-14

                                      super !!! polecam :)


                                       Ocena:
                                       2017-01-14

                                       super, polecam


                                        Ocena:
                                        2017-01-12

                                        jestem zadowolona w pełni :)


                                         Ocena:
                                         2017-01-07

                                         Szybka przesyłka,produkt wart polecenia.


                                          Ocena:
                                          2016-12-26

                                          Szybka wysyłka, wszystko sie zgadza. Polecam


                                           Ocena:
                                           2016-10-17

                                           super kontakt, szybko przesyłka, polecam! :)


                                            Napisz swoją opinię

                                            Encanto keratyna zestaw do keratynowego prostowania włosów 3x100ml

                                            Encanto keratyna zestaw do...

                                            76,65 zł 71,28 zł