CocoChoco

CocoChoco GOLD keratyna premium do zabiegu prostowania włosów 100ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 130,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 8046
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 0
Opis produktu

Marka CocoChoco wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, stworzyła doskonałej jakości keratyny do zabiegu prostowania włosów. Wysoka jakość oraz specjalnie wyselekcjonowane składniki, sprawiają iż keratyny te, są profesjonalnymi, topowymi produktami, które zamieniają włosy trudne, elektryzujące, kapryśne pogodowo, puszące się, falowane, lokowane, oraz zniszczone warunkami atmosferycznymi i farbowaniami zmieniają się w błyszczące, wygładzone, proste pasma. Do wyboru mamy trzy keratyny: Gold, Pure oraz Oryginal, podzielone tak, by można było je dopasować indywidualnie do potrzeb klienta oraz do pożądanego efektu.

CocoChoco GOLD Premium Keratin Treatment, keratyna do prostowania, to rodzaj keratyny dający niesamowity, największy możliwy połysk oraz blask. Ten rodzaj keratyny definiuje również większą odporność na zmiany pogodowe. Już mżawka czy duża wilgoć w powietrzu, nie będą stać na przeszkodzie, do utrzymania pięknej stylizacji przez cały dzień. Dzięki zmniejszeniu absorpcji wody, również zanurzanie włosów podczas kąpieli w słonej wodzie przestaje być problemem, ponieważ nie narusza ona włosów, oraz nie wypłukuje z nich keratyny.

Zabieg ten również ogranicza elektryzowanie się włosów. Zadaniem keratyny jest wygładzenie włosów, uzupełnienie ubytków, a co za tym idzie, również prostowanie pasm na całej długości. Keratyna Gold dzięki możliwości głębokiej penetracji włókna włosowego, jest w stanie odbudować ubytki w łodydze włosa, tym samym dociążając i prostując go poprzez formę ułożenia między sobą włókien keratyny. Kolejnym atutem keratyny Gold jest również to, iż nie zmniejsza optycznie i objętościowo ilości włosów. W składzie wszystkich trzech produktów firmy CocoChoco znajdziemy min. białka roślinne, dzięki którym jest możliwa modyfikacja włókien włosowych, a dodatkowo w keratynie Gold znajdziemy celulozę, która stabilizuje strukturę włosów czyniąc je gładszymi i bardziej lejącymi.

Oczywiście również keratyna Gold jest pozbawiona formaldehydu, tak jak Pure i Oryginal.

Rezultat

Wygładzenie niesfornych włosów, wyprostowanie fal oraz loków. Niesamowity blask i połysk oraz brak elektryzowania się. Regeneracja i odbudowa bez obciążania włosów. Zachowanie objętości pomimo idealnego wygładzenia.

Sposób użycia:

Należy umyć włosy dwukrotnie szamponem silnie oczyszczającym Cocochoco, spłukać oraz osuszyć ręcznikiem. Następnie suszyć włosy suszarką, średnią temperaturą nawiewu, aż do całkowitego wyschnięcia. Dokładnie rozczesać włosy grzebienie. Wstrząsnąć butelką oraz nanieść keratynę za pomocą pędzelka na włosy, omijając okolicę skóry głowy. Ponownie rozczesać oraz usunąć nadmiar produktu. Po 30 minutach ponownie wysuszyć włosy średnim nawiewem aż do całkowitej suchości. Prostownicą ustawioną na temperaturę 220C prostować włosy, pasmo po paśmie do 5 razy. Nie myć i nie wiązać włosów przez okres 3 dni. W razie przypadkowego zmoczenia włosów, należy je przeprostować prostownicą. Po 3 dniach, umyj włosy delikatnym szamponem Cocochoco Free Sulphate, a następnie nałóż odżywkę i maskę z tej samej serii. Dla najlepszych efektów, zaleca się stosowanie całej gamy produktów: delikatnego szamponu, maski i odżywki z tej samej serii CocoChoco dedykowanej dla pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu.

<

Ostrzeżenie:

Dokładny sposób użycia znajduje się na ulotce produktu

Należy przeprowadzić test wrażliwości skóry

Należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem