0

Encanto

ENCANTO DO BRASIL NANOX 2x 100ml Zestaw bez formaldehydu

ENCANTO DO BRASIL NANOX 2x 100ml Zestaw bez formaldehydu

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 119,00 zł
Stara cena: 139,99 zł
Producent: Encanto Do Brasil
Model: 5135
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 zł (przedpłata), 14,70 zł (pobranie)
Opis produktu

Obawiasz się, że trwałe prostowanie może zaszkodzić Twoim włosom. Nowy zabieg Encanto do Brazil NANOX to nowa, jeszcze bezpieczniejsze formuła produktów do keratynowego prostowania, zapewniająca doskonałe efekty i zdrowsze, mocniejsze pasma. Zestaw może być używany nawet na włosach bardzo suchych i zniszczonych i nie zawiera formaldehydu, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny. Cały zabieg twa mniej niż dwie godziny, a efekty utrzymują się tak samo długo jak przy tradycyjnych, bardziej agresywnych metodach keratynowego prostowania.

NANOX wykorzystuje nano-monekularną keratynę, która wbudowuje się w zniszczone włosy, tworząc na nich nierozpuszczalną wzmacniającą powłokę. Olej arganowy oraz olej z palmy ojon odżywiają i regenerują pasma w trakcie prostowania, zapobiegając osłabieniu łusek włosowych.

Na zestaw składają się:
Szampon przygotowujący do zabiegu Encanto NANOX Clarifying Shampoo 100ml
Preparat do keratynowego prostowania Encanto NANOX Treatment 100ml

Wystarcza na 1-3 zabiegi w zależności od długości i gęstości włosów.

Rezultat

Efekt prostych i gładkich włosów utrzymuje się od 2 do 4 miesięcy, stopniowo słabnąc podczas kolejnych myć. Włosy są lśniące i miękkie, doskonale odżywione i zregenerowane. Zabieg wraz z właściwą pielęgnacją po nim pozwoli Ci cieszyć się zniewalająco piękną fryzurą.

Sposób użycia:

Umyj włosy szamponem oczyszczającym i osusz ręcznikiem. Nanieś preparat keratynowy, pozostaw na około 20 minut dla wchłonięcia wszystkich składników aktywnych , wysusz i wyprostuj, by uszczelnić włókna włosowe i utrwalić efekt.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Produkt w 100% zgodny z opisem, a dodatkowo ekspresowa wysyłka - bardzo polecam!

Produkty polecane


[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem