CocoChoco

Cocochoco Keratin Repair maska z keratyną do włosów zniszczonych 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 80,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 11131
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN:
Opis produktu
Włosy uszkodzone są trudne do stylizowania, matowe i szorstkie. Warto od razu przeciwdziałać takiej sytuacji i zdecydować się na użycie markowych preparatów, które idealnie spełnią swoje zadanie.

 

Cocochoco Keratin Repair maska z keratyną do włosów zniszczonych, to wyjątkowo skoncentrowany i odżywczy kosmetyk, przeznaczony dla włosów ekstremalnie przesuszonych, uszkodzonych i potrzebujących natychmiastowej odnowy. Skład produktu oparto na naturalnych komponentach, z których wyróżnić należy witaminy A i E oraz odżywcze, nierafinowane olejki. Ten organiczny kosmetyk został wyprodukowany w Izraelu i nie zawiera żadnych parabenów.

 

Maska z keratyną do włosów zniszczonych, to silnie nawilżający kosmetyk do częstego użytku, który odbudowuje mikrouszkodzenia włosów. Produkt pomaga cieszyć się zdrowymi i zregenerowanymi pasmami, nawet w przypadku bardzo dużych uszkodzeń włosów. To bardzo skutecznie działający preparat, który chroni włosy przed ich dalszym łamaniem się i pękaniem. Innowacyjna maska odbudowuje każde pasmo.
Rezultat:
  • regeneruje uszkodzone włókna włosowe,
  • odżywia pasma,
  • zapobiega dalszym uszkodzeniom,
  • uzupełnia ubytki oraz domyka łuski włosów,
  • wzmacnia pasma i nawadnia je,
  • ma działanie odbudowujące.
Sposób użycia:
Po umyciu włosów szamponem z tej samej serii, należy nanieść i wmasować w wilgotne włosy dużą ilość maski. Masaż wykonuje się od cebulek, aż po końce włosów. Produkt pozostawić na włosach przez 5 minut, a następnie obficie spłukać niezbyt gorącą wodą.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem