0

CocoChoco

CocoChoco ORYGINAL Chocolate Hair Care Therapy, keratyna na włosy 250ml

CocoChoco ORYGINAL Chocolate Hair Care Therapy, keratyna na włosy 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 250,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 8047
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

Marka CocoChoco oferuje wysokiej jakości keratyny no włosów. Jest to specjalistyczny produkt, którego zadaniem jest metamorfoza włosów puszących się, falowanych, lokowanych, zniszczonych słońcem oraz zabiegami chemicznymi, sfatygowanych, trudnych, niesfornych w piękną, gładką, lśniąca, sypką tafle. Jest to możliwe dzięki CocoChoco ORYGINAL keratyna do zabiegu prostowania włosów. To zabieg keratynowy nowej generacji, który w stosunkowo prosty sposób zapewnia okiełznanie włosów na długi czas. Zadaniem keratyny jest wygładzenie włosów, uzupełnienie ubytków, a co za tym idzie, również wyprostowanie. Do wyboru mamy keratynę Gold, Pure oraz Oryginal. Keratyna Oryginal adresowana jest do włosów mocno puszących się, falowanych oraz kręconych, bardzo zniszczonych ,farbowanych, pozbawionych życia, smętnych, trudnych do okiełznania, matowych, łamiących się oraz szorstkich. Dzięki poddaniu selekcji naturalnych składników, w keratynie znajdziemy min. ekstrakt z kakaowca oraz witaminy, które odpowiadają za witalność i poprawę wizualną włosa oraz za lepsze aktywowanie i wiązanie się keratyny we włosie zwłaszcza zniszczonym i osłabionym. Oprócz tego keratyna ma działanie ochronne przed stosowaniem urządzeń do termostylizacji. Ochrona ta jest możliwa dzięki zawartości polimerów, kolagenu i hydrolizatu czystej keratyny, który uzupełnia ubytki we włosie. Dzięki możliwości wnikania składników wgłąb łodygi włosa, nie tylko odbudowuje go, ale również ujednolica strukturę od nasady aż po same końce. Bardzo istotną cechą tej keratyny jest fakt iż, nie zawiera ona w składzie formaldehydu.

Rezultat

Wygładzenie niesfornych włosów, wyprostowanie fal oraz loków. Podbicie i nadanie blasku obecnemu kolorowi, długotrwały efekt lśniących, gładkich i prostych włosów.

Sposób użycia:

Należy umyć włosy dwukrotnie szamponem silnie oczyszczającym Cocochoco, spłukać oraz osuszyć ręcznikiem. Następnie suszyć włosy suszarką średnią temperaturą nawiewu, aż do całkowitego wyschnięcia. Dokładnie rozczesać włosy grzebienie. Wstrząsnąć butelką oraz nanieść keratynę za pomocą pędzelka na włosy, omijając okolicę skóry głowy. Ponownie rozczesać oraz usunąć nadmiar produktu. Po 30 minutach ponownie wysuszyć włosy średnim nawiewem aż do całkowitej suchości. Prostownicą ustawioną na temperaturę 220C prostować włosy, pasmo po paśmie do 5 razy. Nie myć i nie wiązać włosów przez okres 3 dni. W razie przypadkowego zmoczenia włosów, należy je przeprostować prostownicą. Po 3 dniach, umyj włosy delikatnym szamponem Cocochoco Free Sulphate, a następnie nałóż odżywkę i maskę z tej samej serii. Dla najlepszych efektów, zaleca się stosowanie całej gamy produktów: delikatnego szamponu, maski i odżywki z tej samej serii CocoChoco dedykowanej dla pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu.

Ostrzeżenie:

Dokładny sposób użycia znajduje się na ulotce produktu

Należy przeprowadzić test wrażliwości skóry

Należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem