CocoChoco

CocoChoco PURE Total Repair, keratyna do brazylijskiego prostowania włosów 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 250,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 8048
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7142702788602
Opis produktu

Keratynowe prostowanie to bardzo popularny zabieg w ostatnich czasach. Pochodzi ze słonecznej Brazylii, gdzie jego stosowanie zostało rozpropagowane. Kobiety go uwielbiają za szybki efekt, bardzo spektakularne metamorfozy jakie doświadczają włosy. Działa niemalże jak cud, który w kilka godzin jest w stanie przerodzić szorstkie, suche, matowe, poplątane, niesforne, kręcone czy kędzierzawe włosy w cudowną, jedwabistą, niesamowicie błyszczącą tafle sypkich, dociążonych ultra zdrowych włosów.

Marka CocoChoco postawiła na ekskluzywna linię keratyn do prostowania włosów, z których możemy wybrać tę najodpowiedniejszą dla osiągnięcia pożądanego efektu na włosach.

CocoChoco PURE treatment o wysokim stężeniu keratyny do włosów to jedna z trzech propozycji keratynowych do wykonania zabiegu. Cechuje ją to iż doskonale sprawdzi się na włosach bardzo mocno puszących się, intensywnie farbowanych i rozjaśnianych, kręconych oraz mocno falowanych i kędzierzawych, niechcących poddać się stylizacji, matowych oraz szorstkich. Keratyna jest naturalnym budulcem włosa aż w 65-95%. Polskie, słowiańskie włosy są w 80-90% włosami kręconymi lub falowanymi, podatnymi na skręt. Za strukturę włosa odpowiada forma ułożenia między sobą włókien keratynowych.

Dzięki wprowadzeniu, przebudowaniu, oraz wprasowaniu składników z keratynowego prostowania, we włosie dochodzi do wzmocnienia wiązań, ubytki zostają uzupełnione, a włos sztywniejszy, zdrowszy, oraz zabezpieczony przed utratą tejże keratyny i wilgoci z wnętrza. W składzie CocoChoco Pure znajdziemy wyselekcjonowane organiczne składniki, oraz najwyższą z możliwych zawartość czystej keratyny. Dzięki czemu pozyskany efekt będzie obfitował w wyjątkowe wygładzenie oraz wyprostowanie włosów, miękkość, odbudowę oraz regenerację, a efekt utrzymywać się będzie do 5 miesięcy.

Rezultat

Efekt odżywienia i gruntownej regeneracji. Skuteczne prostowanie włosów typu "siano". Duży blask oraz sypkość. Keratyna stworzona z myślą o włosach blond, cienkich, słabych, zniszczonych oraz porowatych.

Sposób użycia:

Należy umyć włosy dwukrotnie szamponem silnie oczyszczającym Cocochoco, spłukać oraz osuszyć ręcznikiem. Następnie suszyć włosy suszarką średnią temperaturą nawiewu, aż do całkowitego wyschnięcia. Dokładnie rozczesać włosy grzebienie. Wstrząsnąć butelką oraz nanieść keratynę za pomocą pędzelka na włosy, omijając okolicę skóry głowy. Ponownie rozczesać oraz usunąć nadmiar produktu. Po 30 minutach ponownie wysuszyć włosy średnim nawiewem aż do całkowitej suchości. Prostownicą ustawioną na temperaturę 220C prostować włosy, pasmo po paśmie do 5 razy. Nie myć i nie wiązać włosów przez okres 3 dni. W razie przypadkowego zmoczenia włosów, należy je przeprostować prostownicą. Po 3 dniach, umyj włosy delikatnym szamponem Cocochoco Free Sulphate, a następnie nałóż odżywkę i maskę z tej samej serii. Dla najlepszych efektów, zaleca się stosowanie calej gamy produktów: delikatnego szamponu, maski i odżywki z tej samej serii CocoChoco dedykowanej dla pielęgnacji włosów po keratynowym prostowaniu.

Ostrzeżenie:

Dokładny sposób użycia znajduje się na ulotce produktu

Należy przeprowadzić test wrażliwości skóry

Należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem