CocoChoco

Cocochoco Ceramide Intensive Restoration odżywka odbudowująca do włosów 500ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 100,00 PLN
Producent: Cocochoco
Model: 11134
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7290016399042
Opis produktu
Brak odżywania włosów, szczególnie po zabiegach fryzjerskich i stylizacji na gorąco, prowadzi do mocnego ich zniszczenia i nadmiernego przesuszenia. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie nowoczesnych preparatów, pochodzących od renomowanych producentów.

 

Cocochoco Ceramide Intensive Restoration odżywka odbudowująca do włosów, to wspaniały produkt polecany osobom, których włosy potrzebują silnego nawilżenia oraz regeneracji. Odżywka zawiera odbudowujący kompleks olejków, naturalnych ziół oraz dobroczynnie działające na włosy ceramidy. Skład produktu nie został chemicznie przetworzony w celu przedłużenia daty przydatności. Produkt wolny od parabenów i SLS.

 

Odżywka odbudowująca do włosów jest ratunkiem dla wysuszonych i mocno zniszczonych pasm. Odżywka natychmiast nawilża włosy, odżywia je i odbudowuje mikroubytki w strukturze włosów. Produkt działa, już po pierwszej jego aplikacji na włosy, a efekty utrzymują się bardzo długo. Odzywka nawadnia włosy, czyni je bardziej miękkimi i gładszymi. Odżywcza formuła produktu sprawia, że pasma stają się zdrowsze i przyjemniejsze w dotyku.
Rezultat:
  • regeneruje silnie uszkodzone pasma,
  • odżywia i odbudowuje zniszczone włosy,
  • zapewnia wyjątkową miękkość pasm,
  • niweluje mikroubytki we włóknach włosowych,
  • chroni przed utratą wilgoci,
  • ceramidy cementują łuski włosowe i sprawiają, że pasma stają się odporne na łamanie.
Sposób użycia:
Po umyciu włosów szamponem ceramidowym z tej samej serii, należy nanieś na wilgotne jeszcze włosy niewielką ilość odżywki i dokładnie wczesać produkt grzebieniem o zaokrąglonych ząbkach, najlepiej drewnianym. Odzywkę pozostawić na włosach przez około 3 – 4 minut i dokładnie spłukać letnią wodą.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem