Cocochoco Keratin Repair maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych 500ml

Cocochoco Keratin Repair maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych 500ml

Keratynowa maska do włosów, która ma działanie naprawcze i uzupełnia ubytki w uszkodzonej strukturze włosów. Dzięki niej włosy stają się zregenerowane również od wewnątrz.
109,00 zł


  • Producent: Cocochoco
  • Cocochoco
  • Indeks: 11132
Włosy uszkodzone lub zniszczone, nigdy nie prezentują się efektownie i wyglądają na przesuszone. Pomocne w takiej sytuacji może okazać się działanie preparatów pielęgnacyjnych, pochodzących od renomowanych producentów.

 

Cocochoco Keratin Repair maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych, to szybka i bardzo skuteczna pomoc dla silnie uszkodzonych pasm. Ta nowoczesna i skoncentrowana maska zawiera w swoim składzie olejki odżywcze, keratynę, witaminy oraz składniki nawilżające. Produkt pozbawiono dodatku SLES i parabenów. Maska wyprodukowana w Izraelu.

 

Maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych pomaga na nowo cieszyć się silnymi i zregenerowanymi pasmami, bez mikroubytków i niedomkniętej łuski włosa. Ta silnie odżywcza maska gwarantuje widoczne rezultaty, już po jednej aplikacji. Włosy są odbudowane, silniejsze oraz mniej podatne na dalsze zniszczenia. Maska chroni przed puszeniem się pasm oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. To zaawansowany i łagodny dla skóry głowy kosmetyk.
Rezultat:
  • regeneruje włosy zniszczone i uszkodzone,
  • poprawia strukturę włosów,
  • odżywia i nawadnia cebulki oraz włókna włosowe,
  • chroni pasma przed czynnikami zewnętrznymi.
Sposób użycia:
Niewielką ilość maski należy bardzo dokładnie wetrzeć w każde pasmo włosów, od cebulek, aż po końce. Pozostawić na 5 do nawet 20 minut, a następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą. Dobre rezultaty osiąga się, gdy pokryte maską włosy zostaną zawinięte w ciepły ręcznik. Maskę należy stosować regularnie, nie rzadziej niż raz w tygodniu.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Cocochoco Keratin Repair maska silnie regenerująca do włosów zniszczonych 500ml

Cocochoco Keratin Repair...

109,00 zł