CocoChoco Hair Conditioner, odżywka bez formaldehydu i o niskim pH- 400ml

CocoChoco Hair Conditioner, odżywka bez formaldehydu i o niskim pH- 400ml

Odżywka pielęgnacyjna podtrzymująca efekt po zabiegu. Nawilża, odżywia oraz zabezpiecza włosy, dając im wszystko czego potrzebują.
95,00 zł


  • Producent: Cocochoco
  • Cocochoco
  • Indeks: 8059

Na efekt zabiegu keratynowego prostowania nie składa się tylko sam zabieg, ale również odpowiednia pielęgnacja oraz dobra jakość kosmetyków przeznaczonych do stosowania po zabiegu. Jest to bardzo istotna kwestia, ponieważ stosowanie nieodpowiednich produktów może wpłynąć negatywnie na trwałość efektu po zabiegu. Pielęgnacja włosów po keratynowym prostowaniu powinna składać się z produktów opartych na delikatnych, naturalnych składnikach idostosowanym pH.

CocoChoco Sulphate-Free Conditioner, odżywka po zabiegu prostowania to produkt wysokiej jakości, który współdziała wraz z delikatnym szamponem, by dopełniać efekt po zabiegowy. Formuła odżywki została oparta na bazie substancji nawilżających, protein keratynowych dla optymalnego odżywienia, oraz olejku sojowego dla emolientowej równowagi, by domknąć proces pielęgnacyjny. Posiada niskie pH, czego wynikiem jest domknięcie łuski włosa. Dzięki tak wyselekcjonowanemu składowi włosy zyskują głębokie nawilżenie, odżywienie oraz ochronę przed wysokimi temperaturami urządzeń do stylizacji. Aby uzyskać maksymalne efekty, zaleca się stosowanie odżywki przy każdym myciu.

Rezultat

Wypielęgnowane, nawilżone i odżywione włosy. Podtrzymany efekt zabiegu keratynowego prostowania, zabezpieczenie przed wysoką temperaturą urządzeń do termostylizacji.

Sposób użycia:

Na umyte, osuszone ręcznikiem włosy, nanieść odżywkę na cała długość włosów. Delikatnie wmasować, po czym zostawić na 2 minuty. Spłukać obficie ciepłą wodą. Dla optymalnych efektów używać wraz z delikatnym szamponem z serii CocoChoco po zabiegach keratynowego prostowania.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

CocoChoco Hair Conditioner, odżywka bez formaldehydu i o niskim pH- 400ml

CocoChoco Hair Conditioner,...

95,00 zł