0

Olivia Garden

Olivia Garden Finger Brush Combo Medium, szczotka do opornych i grubych włosów z włosiem dzika

Olivia Garden Finger Brush Combo Medium, szczotka do opornych i grubych włosów z włosiem dzika

ocena ocena ocena ocena ocena 9.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 64,70 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 6307
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 14,70 PLN (pobranie)
Opis produktu

 Idealnie rozdzielone pasma bez szarpania? Teraz to możliwe! Jeśli codzienna stylizacja kojarzy Ci się z nieprzyjemnym obowiązkiem, wypróbuj innowacyjną szczotkę Olivia Garden i odkryj nowy sposób na delikatną stylizację.

Olivia Garden Finger Brush Combo Large, szczotka do codziennej pielęgnacji włosów – ta rewolucyjna szczotka delikatnie rozdzieli Twoje pasma, zapewniając im skuteczną ochronę przed szarpaniem, łamaniem i uszkodzeniami. Szczotka zapobiega elektryzowaniu i puszeniu włosów. Świetnie radzi sobie z pielęgnacją włosów grubych i trudnych w codziennej stylizacji. Idealnie rozczesze długie, splątane pasma. Unikalna budowa i szeroki rozstaw zębów gwarantują doskonałą pielęgnację nawet grubych i bardzo opornych włosów. Delikatne włosie z dzika, łagodnie rozdziela pojedyncze pasma włosów, nie narażając ich na uszkodzenia. Ceramiczne końce z kulką delikatnie masują skórę głowy pobudzając krążenie.

Rezultat

 Idealnie rozczesane włosy bez uszkodzeń. Szczotka dzięki specyficznej budowie i szerokiemu rozstawowi zębów doskonale rozczesuje nawet najgrubsze i najbardziej oporne włosy. Delikatne włosie z dzika łagodnie pielęgnuje splątane pasma, rozdzielając je, bez narażenia na łamanie, czy kruszenie końcówek. Ceramiczne igły zakończone kulką łagodnie masują skórę głowy, pobudzając krążenie. Szczotka posiada ergonomiczny uchwyt, który doskonale leży w dłoni i ułatwia stylizację. Wyjmowany szpikulec pozwala wyczarować doskonały przedziałek w zaledwie kilka sekund.  

Sposób użycia:

 Delikatnie szczotkujemy włosy zaczynając od końców, stopniowo przesuwając się w kierunku nasady. Szczotki możemy użyć do masażu głowy.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 9/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Środa, 15 Listopad 2017 (00:03)
Szczotka jest rewelacyjna! u mnie się sprawdza na włosach cienkich i kręconych, które są mocno wysuszone. Bardzo polecam!

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem