0

Olivia Garden

Olivia Garden Supreme Combo Black, czarna szczotka z włosia dzika do włosów

Olivia Garden Supreme Combo Black, czarna szczotka z włosia dzika do włosów

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 54,97 zł
Producent: Olivia Garden
Model: 6604
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 zł (przedpłata), 14,70 zł (pobranie)
Opis produktu

Wszyscy marzymy o gęstych, lśniących i pięknych włosach. Stosujemy odżywcze szampony, witaminowe odżywki, maski i wcierki. Czy jednak to wystarczy, by zapewnić pasmom doskonałą kondycję? Jaki wpływ na zdrowie naszych włosów ma ich szczotkowanie? Jaką szczotkę wybrać, by jeszcze lepiej zadbać o delikatne pasma?

 

Olivia Garden Supreme Combo – ta wysokiej jakości, ceramiczna szczotka poradzi sobie nawet z mocno splątanymi pasmami. Świetnie nadaje się do codziennej pielęgnacji zarówno grubych i trudnych do rozczesania włosów, jak i delikatnych i wrażliwych pasm. Dzięki ceramicznej powłoce i jonizowanym włoskom skutecznie zapobiega elektryzowaniu włosów podczas rozczesywania. W trakcie codziennej stylizacji, delikatnie domyka łuski włosa, wygładzając je i nadając im wyjątkową miękkość. Zaokrąglone końcówki włosków wykonują delikatny masaż głowy, pobudzając krążenie mikro komórkowe i tym samym wzmacniając cebulki włosów.

Rezultat

Idealnie rozdzielone, sypkie i puszyste pasma. Szczotka doskonale nadaje się do codziennej stylizacji. Dzięki ceramicznej, antystatycznej powłoce skutecznie przeciwdziała elektryzowaniu się włosów. Zaokrąglone końcówki pozwalają na wykonanie delikatnego masażu skóry głowy, który wzmacnia cebulki i stymuluje mieszki włosowe do wzrostu. Szczotka podczas pielęgnacji dodatkowo wygładza włosy, domykając łuski. Wygodna rączka oraz głowica odporna na działanie wody i temperatury sprawiają, że użytkowanie szczotki jest jeszcze przyjemniejsze.

Sposób użycia:

Używaj szczotki do codziennej stylizacji. Rozczesuj suche lub wilgotne pasma do uzyskania zadowalającego efektu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


[%carousel%]
Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem