Olivia Garden PRO Brushes

Olivia Garden Pro Thermal 25mm szczotka do profesjonalnego modelowania włosów

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 28,47 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 7038
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343000149
Opis produktu

Modelowane z użyciem suszarki pasma łatwiej się puszą i elektryzują, a to potrafi zrujnować staranny efekt. Aby uzyskać fryzurę dokładnie taką, jak chcesz, wybierz odpowiednią szczotkę do modelowania.

Elektrostatyczna i przeznaczona do pracy z wysokimi temperaturami pozwoli Ci bez wysiłku uzyskać wspaniałe efekty. Szczotka Olivia Garden Pro Thermal T33, o średnicy wraz z długością włosia 50 mm, to świetny wybór do stylizacji włosów długich i półdługich. Uniwersalna w zastosowaniu, niezwykle wytrzymała i dostosowana do potrzeb, będzie Ci służyć przez długie lata. Tuba z bezszwowego aluminium nie odkształca się ani nie pęka pod wpływem gorąca. Włoski z wysokiej jakości tworzywa nie powodują elektryzowania włosów, sprawiają, że są one gładkie i puszyste. Antypoślizgowa rączka i wysuwany szpikulec do rozdzielania włosów sprawiają, że praca z tą szczotką jest niezwykle komfortowa.

Warto korzystać z odpowiednich narzędzi nie tylko w salonie fryzjerskim, ale również i w domu. Dobra, antystatyczna szczotka do modelowania z użyciem suszarki ułatwia stylizację fryzury, a co za tym idzie skraca też czas wystawiania włosów na działania wysokich temperatur.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem