Anwen Mini Travel Hair Brush - szczotka do włosów

Anwen Mini Travel Hair Brush - szczotka do włosów

Ta wyjątkowa szczotka doskonale radzi sobie z rozczesywaniem nawet długich, gęstych włosów, nie powodując ich elektryzowania czy wyrywania

37,70 zł

(37,70 zł za 1szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Drewniana szczotka od Anwen, stworzona z myślą o podróżujących miłośnikach pięknych włosów, idealna do torebki, abyś mogła dbać o swoje włosy w każdej chwili i miejscu.

Nie znosisz chwili, gdy włosy się plączą, a Twoja ulubiona szczotka jest zbyt duża do noszenia w torebce? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Anwen przedstawia Mini Travel Hair Brush, malutką wersję naszej ulubionej drewnianej szczotki. Ta wyjątkowa szczotka doskonale radzi sobie z rozczesywaniem nawet długich, gęstych włosów, nie powodując ich elektryzowania czy wyrywania. Jej unikalny kształt oraz elastyczne, plastikowe szpilki sprawiają, że każde rozczesywanie staje się czystą przyjemnością. Co więcej, Travel Hair Brush to nie tylko szczotka - to także narzędzie do relaksującego masażu skóry głowy, który przynosi ulgę i odprężenie po ciężkim dniu.

Ekologiczna bukowa konstrukcja tej szczotki posiada certyfikat FSC®, co potwierdza odpowiedzialność na każdym etapie produkcji. Dzięki 100% kauczukowej poduszce pneumatycznej i specjalnym szpilkom zakończonym kuleczkami, Twoja skóra głowy jest zabezpieczona przed podrażnieniami. Ponadto, w środku poduszki umieszczono otwór umożliwiający cyrkulację powietrza - to nie jest wada, ale celowe rozwiązanie konstrukcyjne dla Twojego komfortu. Dodatkowo, szczotka nie zawiera elementów pochodzenia zwierzęcego, co czyni ją idealną dla wegan. Drewniana konstrukcja produktu ulega biodegradacji, co jest dodatkowym atutem dla środowiska.
Zalety stosowania Mini Travel Hair Brush od Anwen:
  • skuteczne i delikatne rozczesywanie włosów,
  • właściwości antystatyczne zapobiega elektryzowaniu się włosów,
  • nie wyrywa włosów podczas czesania,
  • możliwość masażu skóry głowy,
  • ekologiczny i wegański produkt,
  • wygodny rozmiar do noszenia w torebce,
  • wykonanie z certyfikowanego bukowego drewna FSC®,
  • dodatkowy materiałowy woreczek w zestawie.
Sposób korzystania ze szczotki Anwen Mini Travel Hair Brush:
Rozczesuj włosy delikatnymi ruchami od nasady po końce. Dla efektu relaksacyjnego, przemasowuj skórę głowy okrężnymi ruchami. Po użyciu przechowuj w dołączonym materiałowym woreczku.
Marka
Anwen

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Anwen Mini Travel Hair Brush - szczotka do włosów