Olivia Garden Nano Thermic

Olivia Garden Nano Thermic 24mm z ceramiczna powłoką przejmująco ciepło z suszarki

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 35,97 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 3954
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343010742
Opis produktu

Stylizując fryzurę i pielęgnujesz włosy starasz się uzyskać najlepsze efekty – sięgaj więc po najwyższą jakość. Olivia Garden Nano Thermic 24mm to profesjonalne szczotki do modelowania o działaniu jonizującym, antystatycznym i antybakteryjnym, łączące w sobie wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Ceramiczna powłoka przejmuje ciepło z suszarki, ułatwiając modelowanie włosów, a większe niż w innych szczotkach otwory zwiększają przepływ powietrza i skracają czas suszenia i stylizacji, by włosy mniej były narażone na uszkodzenia. Włókna wykonane w technologi Heat Resistant są karbowane i zaokrąglone na końcach, dzięki czemu są bezpieczne dla skóry głowy i powierzchni włosów. Nano Thermic korzysta ponadto z technologii nano-srebra, zapewniającej działanie antybakteryjne. Nie ciągnie włosów, zapobiega elektryzowaniu, sprawia, że włosy pozostają błyszczące, gładkie, odporne na puszenie, zdyscyplinowane i zachowują objętość. Wygodna rączka i wysuwany szpikulec ułatwiają korzystanie ze szczotki, a najwyższa jakość zastosowanych materiałów gwarantuje jej niebywałą wytrzymałość.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Czwartek, 22 Wrzesień 2016 (21:58)
Produkt spełnił moje oczekiwania. bardzo dobrze układa się na szczotce włosy, nie elektryzują się, fryzura doskonale się trzyma.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem