Olivia Garden Ceramic Ion XL BOAR L srebrna szczotka z włosiem dzika

Olivia Garden Ceramic Ion XL BOAR L srebrna szczotka z włosiem dzika

Duża, wygodna szczotka, stworzona z najwyższej jakości materiałów. Posiada stuprocentowe włosie z dzika, niską wagę, oraz poduszkę jonową. Po jej użyciu włosy są pełne blasku, witalności i zdrowego wyglądu.
55,47 zł


  • Producent: Olivia Garden
  • Olivia Garden
  • Indeks: 9622
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Olivia Garden Ceramic Ion XL BOAR L jest rewelacyjną, dużą szczotką do włosów, stworzoną z wysokiej jakości produktów. Sprawdzi się świetnie do rozczesywania gęstych i długich pasm. Szczotka posiada naturalne, stuprocentowe włosie z dzika, pielęgnujące pasma. Nabłyszcza włosy, podnosi blask oraz zdrowy wygląd oraz wpływa pozytywnie na objętość. Włosie zostało osadzone na miękkiej poduszce jonowej, zmniejszającej elektryzowanie się pasm. Technologia ta wpływa na domknięcie łuski każdego włosa, dzięki czemu odpowiedni stopień nawilżenia zostaje wewnatrz, przeciwdziałając wysychaniu.Koncepcja turmalinowo jonowa również ogranicza do minimum elektrostatczność włosów. Wpływa na utrzymanie wilgotności we włosie, przywraca zdrowy wygląd.
Każdy zaprojektowany element szczotek Olivia Garden został przemyślany i maksymalnie dopasowany. Pierścień przy rękojeści został tak doprecyzowany, by zapobiegać plątaniu się pasm, zaczepianiu się i wyrywaniu włosów. Uchwyt jest bardzo wygodny, dobrze trzyma się w dłoni, nie ślizga i nie wypada. Pozwala na szybkie i dokładne szczotkowanie. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia wysoki komfort. Na końcu rękojeści znajduje się wysuwany szpikulec, ułatwiający rozdzielanie włosów. Ultra lekka konstrukcja pozwala na sprawne posługiwanie się nią. Waga to istotny czynnik, a jej ograniczenie odciąża nadgarstek, przedramię i ramię. Jest to szczególnie wazne w przypadku wielogodzinnych prac w dziedzinie fryzjerstwa.
Rezultat:
  • pielęgnujące działanie na włosy,
  • nadaje im zwiększonego blasku i zdrowego połysku,
  • łagodnie rozczesuje, bez wyrywania i szarpania,
  • dzięki lekkiej wadze sprawdzi się świetnie w salonie fryzjerskim.
Sposób użycia:
Szczotkować włosy według potrzeb.
Marka
Olivia Garden
Materiał włosia
tworzywo naturalne

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Olivia Garden Ceramic Ion XL BOAR L srebrna szczotka z włosiem dzika

Olivia Garden Ceramic Ion...

55,47 zł