Olivia Garden Eco Hair

Olivia Gardem Eco Hair Bambus EH-COV 34 Okrągła szczotka do włosów z bambusa

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 37,47 PLN
Producent: Olivia Garden
Model: 9490
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5414343015822
Opis produktu
Każda z nas pragnie czuć się piękna i zadbana każdego dnia. Aby zaoszczędzić trochę czasu podczas codziennego modelowania włosów postaw na szczotkę Eco Hair Bambus od Olivia Garden.

 

Szczotka została stworzona przez profesjonalistów, dla których ważny jest zarówno spektakularny i trwały efekt jak i czas wykonania fryzury. Z jej pomocą układanie fryzury stanie się niezwykle proste. Bambusowa rączka jest bardzo lekka i wygodna w trzymaniu. Dodatkowo jest całkowicie biodegradowalna. Natomiast włosie to mieszanka naturalnego włosia z dzika z syntetycznym. Dzięki takiej technologii fryzura szybko nabiera pożądanego kształtu, włosy nie plączą się i nie elektryzują. Dodatkowo włosy zostają wygładzone i błyszczące. Ponieważ szczotka w szczotce zaprojektowano specjalne otwory, przez które przepływa ciepłe powietrze suszarki, czas modelowania fryzury znacząco się skraca. Bambusowa rączka oraz specjalnie dobrane włosie są bardzo trwałe, a sama szczotka posłuży nam przez wiele lat. Łatwo się ja czyści i nie wymaga ona specjalnej konserwacji.
Rezultat:
  • wygodny antypoślizgowy uchwyt,
  • szybkie modelowanie włosów,
  • długotrwałe nadanie objętości fryzurze i odbicie włosów u nasady,
  • zastosowanie naturalnego włosia z dzika dodatkowo pielęgnującego włosy.
Sposób użycia:
Szczotki używaj do codziennego modelowania włosów. Z jej pomocą dodasz im objętości oraz odbijesz pasma u nasady. Nadaje się do każdego rodzaju włosów oraz różnych rodzajów fryzur.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem