Loreal Absolut Repair Gold

Loreal Absolut Repair Gold maska do włosów bardzo zniszczonych 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 51,95 PLN
Producent: LOREAL
Model: 11741
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3474636730803
Opis produktu
Osłabione i uwrażliwione włosy wymagają natychmiastowej regeneracji, ponieważ są bardzo podatne na uszkodzenia, wypadanie i nadmierne łamanie się. Dlatego też, warto jest sięgnąć po skutecznie działające preparaty, których działanie zostało naukowo potwierdzone.

Loreal Absolut Repair Gold maska odbudowująca do włosów zniszczonych to skuteczna pomoc dla osób, borykających się z osłabionymi, zniszczonymi i wrażliwymi pasmami. Produkt zawiera bardzo cenne składniki, do których zalicza się naturalne ekstrakty z otręb, złotej komosy ryżowej oraz białka pszenicznego. Ta doskonała maska do włosów nie powoduje ich nadmiernego obciążenia i bardzo łatwo się aplikuje.

Dlaczego warto kupić maskę odbudowującą do włosów zniszczonych?

Maska odbudowująca włosy uszkodzone i zniszczone Loreal jest polecana do pielęgnacji pasm, osłabionych działaniem kosmetyków do stylizacji czy zabiegów fryzjerskich. To nowoczesny i skontrowany kosmetyk, którego regularne używanie gwarantuje odbudowę struktury włosa i ochronę przed dalszymi uszkodzeniami. Produkt nawilża, wzmacnia i wygładza pasma.
5 zalet maski odbudowującej do włosów zniszczonych Loreal:
  • odbudowuje silne uszkodzone włosy,
  • wzmacnia pasma od wewnątrz,
  • zmiękcza strukturę włosa,
  • dogłębnie nawilża każde pasmo i czyni je bardziej sprężystym,
  • gwarantuje pełną regenerację włosów.
Sposób użycia:
Niewielką ilość kosmetyku należy nałożyć na lekko wilgotne, umyte szamponem włosy. Pozostawić maskę na włosach na okres od 3 do 5 minut. Następnie należy dokładnie spłukać produkt przy pomocy letniej wody. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, maskę warto nakładać na włosy minimum 1-2 razy w tygodniu.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem