Farby Loreal

Loreal Diacolor DIA RICHESSE Rewelator 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 37,45 PLN
Stara cena: 37,45 PLN
Producent: LOREAL
Model:
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN:

Opis produktu


Loreal Diacolor Diactivateur Oxydnt to profesjonalny produkt do rozjaśniania wszystkich typów włosów. Pozwala na piękne rozjaśnienie włosów i uzyskanie lśniącego, naturalnego koloru. Jednocześnie specjalna formuła nie niszczy włosów, dzięki czemu wyglądają pięknie, łądnie się układają i są miękkie w dotyku. Profesjonalny produkt używany głównie w salonach kosmetycznych i pozwala na uzyskanie trwałych rezultatów. Oxydant polecany jest do stosowania z farbami DIA RICHESSE. Kremowa konsystencja produktu ułatwia równomierne rozprowadzenie go na całej długości włosów, nawet jeśli koloryzujesz włosy własnoręcznie. To zaś sprawia, że efekty są piękne i profesjonalne jak po wizycie u fryzjera.

Wybierz odpowiedni rewelator w zależności od:
- oczekiwanej intensywności refleksu
- procentu siwych włosów
- stopnia uwrażliwienia włosów
- rodzaju usługi technicznej

Rewelator dostępny jest w trzech stężeniach:

  • 1,8%
  • 2,7%
  • 4,5%


Rezultat:

Włosy są pięknie rozjaśnione, koloryzacja pozwala na uzyskanie naturalne koloru. Rezultat jest trwały. Oxydant Diacolor chroni włosy przed zniszczeniem w trakcie koloryzacji, by mogły wyglądać jeszcze piękniej i cieszyć się efektem zdrowych, odżywionych kosmyków. Dzięki kremowej konsystencji produkt jest równomiernie rozprowadzony na całej długości włosów.


Sposób użycia:

Używać z produktami koloryzującymi z serii Loreal Diacolor.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Poniedziałek, 26 Październik 2015 (14:38)
Rewelator 2,7% kupuję do farby Loreal DiaLight nr 5, nie jest za słaby ani nie jest za mocny, pokrywa prawie wszystkie moje siwe włosy. W Gobli kupiłam butelkę 1l za naprawdę okazyjną cenę. Polecam

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem