Goldwell System Thickener Fluid – zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej 100ml

Goldwell System Thickener Fluid – zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej 100ml

Profesjonalny zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej. Zapobiega spływaniu farby i umożliwia farbowanie różnych odcieni obok siebie. Do farb i rozjaśniaczy

129,00 zł

(129,00 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Nie lubisz, kiedy podczas koloryzacji farba brudzi czoło albo ścieka na szyję? Stawiasz na kreatywne fryzury i różne odcienie na włosach? Wypróbuj zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej Goldwell System Thickener Fluid, który umożliwia rozmieszczenie obok siebie nawet mocno kontrastujących odcieni z różnicą do 4 poziomów, bez ściekającej farby i konieczności użycia folii!

Goldwell System Thickener Fluid to profesjonalny zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej, który sprawdzi się doskonale, jeśli chcesz ufarbować włosy na różne, nawet mocno kontrastujące ze sobą odcienie. Jest niezastąpiony podczas farbowania pasemek albo w trakcie innych kreatywnych koloryzacji przy wykorzystaniu tzw. techniki z wolnej ręki. Mieszanka przygotowana przy użyciu zagęszczacza ma gęstą, aksamitną konsystencję. Dzięki temu nie spływa z kosmyków i pozostaje na miejscu tam, gdzie została nałożona. Możesz więc zapomnieć o plamach na włosach, czy trudno zmywalnej farbie, która brudzi czoło lub szyję. Co więcej, dzięki użyciu Goldwell System Thickener Fluid nie potrzebujesz sięgać po folię, więc oszczędzasz swój czas, który potrzebujesz przeznaczyć na koloryzację. Zagęszczacz jest łatwy w użyciu i pozwala kontrolować i dopasować odpowiednią konsystencję farby i rozjaśniacza, a przy tym zapewnia kolorom utrzymanie ich oryginalnej intensywności.
Zalety stosowania aktywatora Goldwell System Thickener Fluid:
  • doskonały do pasemek lub koloryzacji techniką z wolnej ręki;
  • umożliwia rozmieszczenie obok siebie mocno kontrastujących odcieni z różnicą do 4 poziomów;
  • nie wymaga użycia folii;
  • zapewnia łatwą kontrolę i odpowiednie dopasowanie konsystencji;
  • zachowuje oryginalny kolor farby;
  • zapobiega spływaniu farby z kosmyków;
  • sprawdzi się zarówno do rozjaśniacza, jak i farb.
Sposób użycia:
Przed użyciem przeczytaj informację umieszczoną na opakowaniu przez producenta. Dokładnie wymieszaj zagęszczacz. Dodaj 30 kropli preparatu na 80 ml masy koloryzującej Topchic lub 40 kropli na 80 ml masy koloryzującej Topchic Eluminated.
Marka
Goldwell
Opakowanie
buteleczka
Typ
oksydanty
Kolor włosów
do każdego koloru włosów

Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydrogenated Polyisobutene, PEG-9 Dimethicone, Water/ Aqua/ Eau, PEG-7 Trimethylolpropane Coconut Ether, Sorbitan Isostearate.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Goldwell System Thickener Fluid – zagęszczający aktywator do mieszanki koloryzującej 100ml