Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes paletka matowych cieni do powiek

Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes - paletka matowych cieni do powiek

Wyjątkowa paleta matowych cieni do powiek, dzięki którym można stworzyć makijaż dopasowany do każdego typu urody.

23,95 zł

(145,15 zł za 100g)

Wyświetl historię cen produktu


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Wykonywanie perfekcyjnego makijażu nie jest możliwe bez odpowiedniego zaakcentowania oczu. To na nich, w pierwszej kolejności, skupia się główna uwaga rozmówcy. Użycie mocno połyskujących cieni do powiek może niepotrzebnie podkreślić zmarszczki na powiekach oraz kurze łapki, dlatego warto skorzystać z kosmetyków markowych.

Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes paletka matowych cieni do powiek, to innowacyjny kosmetyk do makijażu oczu dla kobiety w każdym wieku. Matowe cienie były i są zawsze modne i pasują do każdego typu urody. Paletka zawiera aż 15 cieni, które idealnie współgrają ze sobą kolorystycznie. Dzięki nim można wykonać prawie niewidoczny lub bardzo subtelny makeup, jak również pokusić się o mocniejsze zaakcentowanie oka, tak zwane smokey eye.

Paletka matowych cieni do powiek, to rewelacyjny kosmetyk, który ułatwia codzienny makijaż. Cienie, mimo, iż nie zawierają w sobie drobinek rozświetlających, to pięknie podkreślają i wydobywają naturalny kolor tęczówki oka. Doskonała paletka matowych cieni do powiek tej marki odpowiada potrzebom kobiet, zarówno o ciemnym, jak i jasnym odcieniu skóry. Cienie łatwo się aplikuje. Nie osypują się w czasie ich nadkładania. Aplikacja może odbywać się przy pomocy pacynki, pędzelka oraz palców dłoni. To doskonała paleta cieni dla kobiet wymagających przedłużonej trwałości cieni do powiek.

Zalety używania produktu:
  • paleta ułatwia wykonywanie perfekcyjnego makijażu dziennego i wieczorowego,
  • cienie nie osypują się i nie rolują na powiekach,
  • łatwa aplikacja,
  • mocna pigmentacja cieni,
  • paletkę można wykorzystać do makijażu twarzy, jak również użyć jako matowego bronzera, chłodnego różu do policzek, rozświetlacza czy eyelinera,
  • cienie mogą także posłużyć do makijażu brwi.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Produkt zawiera 15 matowych cieni.
Marka
Makeup Revolution
Waga (g)
16,5
Rodzaj produktu
paletka
Wykończenie
matowe
Dla kogo
Kobieta

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes - paletka matowych cieni do powiek