Makeup Revolution

Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes paletka matowych cieni do powiek

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 21,47 PLN
Producent: Makeup Revolution
Model: 10822
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5057566043335
Opis produktu
Wykonywanie perfekcyjnego makijażu nie jest możliwe bez odpowiedniego zaakcentowania oczu. To na nich, w pierwszej kolejności, skupia się główna uwaga rozmówcy. Użycie mocno połyskujących cieni do powiek może niepotrzebnie podkreślić zmarszczki na powiekach oraz kurze łapki, dlatego warto skorzystać z kosmetyków markowych.

Makeup Revolution Re-Loaded Basic Mattes paletka matowych cieni do powiek, to innowacyjny kosmetyk do makijażu oczu dla kobiety w każdym wieku. Matowe cienie były i są zawsze modne i pasują do każdego typu urody. Paletka zawiera aż 15 cieni, które idealnie współgrają ze sobą kolorystycznie. Dzięki nim można wykonać prawie niewidoczny lub bardzo subtelny makeup, jak również pokusić się o mocniejsze zaakcentowanie oka, tak zwane smokey eye.

Paletka matowych cieni do powiek, to rewelacyjny kosmetyk, który ułatwia codzienny makijaż. Cienie, mimo, iż nie zawierają w sobie drobinek rozświetlających, to pięknie podkreślają i wydobywają naturalny kolor tęczówki oka. Doskonała paletka matowych cieni do powiek tej marki odpowiada potrzebom kobiet, zarówno o ciemnym, jak i jasnym odcieniu skóry. Cienie łatwo się aplikuje. Nie osypują się w czasie ich nadkładania. Aplikacja może odbywać się przy pomocy pacynki, pędzelka oraz palców dłoni. To doskonała paleta cieni dla kobiet wymagających przedłużonej trwałości cieni do powiek.
Zalety używania produktu:
  • paleta ułatwia wykonywanie perfekcyjnego makijażu dziennego i wieczorowego,
  • cienie nie osypują się i nie rolują na powiekach,
  • łatwa aplikacja,
  • mocna pigmentacja cieni,
  • paletkę można wykorzystać do makijażu twarzy, jak również użyć jako matowego bronzera, chłodnego różu do policzek, rozświetlacza czy eyelinera,
  • cienie mogą także posłużyć do makijażu brwi.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Produkt zawiera 15 matowych cieni.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem