Wahl Home

Wahl Home Pro 09243-2216 maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 79,99 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11043
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 43917000343
Opis produktu
Dla osoby, która pragnie podcinać swoje włosy w domu, wielką trudność sprawia samodzielne posługiwanie się nożyczkami fryzjerskimi, dlatego konieczne jest posiadanie kompleksowo działającego sprzętu fryzjerskiego.

Wahl Home Pro 09243-2216 maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami, to nowoczesny sprzęt, który zapewnia wydajną i szybką pracę. Ergonomiczny kształt ułatwia posługiwanie się i operowanie maszynką, nawet przy samodzielnym ścinaniu włosów. Maszynka nie nadaje się do mycia na mokro. Zasilana sieciowo, posiada silnik o mocy 9 W. Produkt ma 46 mm ostrza.

Domowa maszynka do strzyżenia z wymiennymi nasadkami ułatwia skracanie lub golenie włosów, bez względu na ich rodzaj oraz gęstość. Maszynka jest wyjątkowo łatwa do oczyszczania i konserwacji. Bardzo ostre ostrza wykonano z najlepszej jakości stali szlachetnej, która nie ulega procesowi korodowania.
Zalety używania produktu:
  • atrakcyjna cena i wysoka jakość,
  • długi kabel ułatwia pracę,
  • niska waga i kompaktowe wymiary,
  • sprzęt ma bardzo ostre i precyzyjne ostrza,
  • wytrzymała obudowa.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się 10 nasadek, funkcjonalne grzebienie, nożyczki oraz inne, przydatne akcesoria. Produkt na 24 - miesięcznej gwarancji.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem