Fox sprzęt fryzjerski

FOX TECHNO bezprzewodowa maszynka z silnikiem przyjaznym środowisku

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 153,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10552
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: Darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993460597
Opis produktu
Zadbana fryzura i przystrzyżony zarost to wizytówka każdego mężczyzny. W zabieganym świecie czasami ciężko znaleźć czas na wizytę u fryzjera. Wówczas warto skorzystać z profesjonalnego sprzętu w domu.

Świetnie się do tego sprawdzi bezprzewodowa maszynka Fox Techno. Została ona wyposażona w silnik Ni-MH, który jest przyjazny dla środowiska. Ostrze maszynki zostało wykonane ze stali nierdzewnej, która gwarantuje najwyższą jakość i precyzyjne cięcie. Maszynka pozwala na strzyżenie na 3 różnych poziomach 8mm, 1,4mm oraz 2mm.

Urządzenie jest bardzo poręczne. Ponieważ pozwala na strzyżenie bez użycia kabla praca z nim jest niezwykle łatwa i przyjemna. Pełne naładowanie akumulatora gwarantuje bezprzewodową pracę nawet przez 45 minut. Zainstalowany w maszynce, specjalny system przeciążeniowy wydłuża żywotność sprzętu i pozwala na stosowanie urządzenia w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Dodatkowo zestaw zawiera 4 nakładki grzebieniowe 3mm, 6mm, 9mm i 12mm.
Zalety używania maszynki Techno
  • precyzyjnie przystrzyżona fryzura i zarost
  • silnik przyjazny środowisku
  • bezprzewodowa praca do 45 minut na jednym ładowaniu baterii
  • wbudowany specjalny system przeciążeniowy umożliwiający długą pracę urządzenia
Zalecenia
Maszynki używaj do strzyżenia włosów i brody. Długość ostrza dobieraj w zależności od pożądanego efektu. Pamiętaj, że prawidłowe czyszczenie i regularna konserwacja wydłuża żywotność produktu.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem