Wahl Home

Wahl Grooms Man 9906-716 trymer do pielęgnacji zarostu z wymiennymi nasadkami

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 49,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11049
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5037127004401
Opis produktu
Dokładne i bezpieczne przycinanie brody i włosów jest wielkim wyzwaniem, nie tylko dla przeciętnego użytkownika, ale i doświadczonego w tym zakresie fryzjera. Zastosowanie do tego celu maszynek do golenia czy zwykłych nożyczek jest niewłaściwe, gdyż łatwo o skaleczenie.

 

Wahl Grooms Man 9906-716 trymer do pielęgnacji zarostu z wymiennymi nasadkami, to innowacyjny sprzęt, który gwarantuje bezawaryjną pracę. Ergonomiczny uchwyt sprawia, że ten cicho pracujący trymer jest wygodny w użyciu. Zestaw nasadek przydaje się do przycinania brody i włosów na całym ciele. Nowoczesny trymer ma 6 ustawień długości strzyżenia. Sprzęt poradzi sobie z włosami o długości od 3 do 13 mm.

 

Domowy trymer do pielęgnacji zarostu z wymiennymi nasadkami ułatwia skracanie brody, baków czy przycinanie włosów na całym ciele, łącznie ze strefą klatki piersiowej czy okolic bikini. Trymer nie zużywa nadmiernej ilości prądu eklektycznego. Sprzęt jest łatwy do czyszczenia i konserwacji. Wydajne zasilanie akumulatorowo-sieciowe gwarantuje nieprzerwaną pracę urządzenia. Ostrza wykonano ze stali szlachetnej.
Zalety używania produktu:
  • odpowiednie napięcie sieciowe wynosi od 100 do 240 V,
  • czytelny wskaźnik naładowania akumulatora,
  • niska waga trymera ułatwia jego zabieranie w podróż,
  • sprzęt ma precyzyjne, samoostrzące się i zmywalne ostrza, • trymer jest odporny na nadmiar wilgoci.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajdują się 3 nasadki, wygodna szczoteczka, poręczne etui, grzebień, olejek do konserwacji, mocny zasilacz, instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna - 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem